Alíkovina

Pozvánka na Alíkovský sraz v Chomutově

vydáno  •  Srazy uživatelů Alíka

Nedávno proběhl sraz Alíka v Brně. Tam se ale díky velké vzdálenosti nedostali kamarádi z druhého konce naší krásné vlasti.
Rozhodli jsme se tedy s dětmi z kroužku v naší škole uspořádat sraz Alíka na druhém konci České republiky. Přijeďte za námi do západních Čech.

Chomutov - mraveniště, © Mari1

Kde a kdy se bude sraz konat?
Protože máme rádi zvířátka a rádi si hrajeme, tak vyrazíme do zooparku v Chomutově. Nejpravděpodobněji se potkáme kolem vlakového nádraží a to 12.5.2018.

Organizátoři srazu jsou
Mari1 – správkyně Alíka. Pomáhat se srazem bude další ze správců Alíka a to Pralinka2.

Další bližší informace
Přesný čas setkání a poznávací znamení jsou velice důležité. Toto se dozví přihlášení kamarádi Alíka poštou.

Kam poslat přihlášky na sraz?
Přihlášky posílejte do pošty přezdívky Mari1 (www.alik.cz/@/Mari1).
Budu ráda, pokud na sebe uvedete i telefonní číslo pro případ, že se někdo někam zaběhne třeba k poníkům a nemohl by nás najít.

Upozornění
POZOR! Jedná se o akci, kde se scházejí uživatelé portálu Alík.cz. Majitel tohoto portálu, ani organizátoři této akce nepřebírají odpovědnost za nezletilé účastníky srazu. Je nezbytné, aby nezletilí účastníci o své účasti na srazu předem informovali své rodiče (zákonné zástupce). Doporučujeme, zejména u mladších účastníků akce, aby přišli na sraz například s rodiči či jiným odpovědným dospělým doprovodem.

Program srazu
Naším hlavním a jediným bodem programu je prohlídka zooparku. V případě pěkného počasí je možné svézt se Lokálkou Amálkou či Safariexpresem.
Pokud by někdo z účastníků srazu chtěl jednu ze zmíněných atrakcí využít, může, ale musí počítat s dalším výdajem na jízdné. Také nás pak bude hladat, protože se do těchto atrakcí nejspíš nebudeme vejít všichni současně.

Těším se na přihlášky a hlavně na setkání. Doufejme, že nám bude přát počasí alespoň tak, jak přálo srazovníkům v Brně.

S sebou budete potřebovat penízky na vstupné a hromadu dobré nálady.

Další srazy a akce
V pátek 1. června má Alík 18. narozeniny. V té souvislosti je možné, že v sobotu 2. června uspořádá nějakou oslavu spojenou se srazem a s oslavou Dne dětí. Podrobnosti ještě nejsou známy, ale pokud něco takového bude, bude to v sobotu 2. června v Praze.
Na sobotu 16. června se předběžně chystá sraz v Hradci Králové, který by měla organizovat uživatelka DžungaráčekChlupáček. Zda se tento sraz skutečně uskuteční, to bude včas oznámeno.

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (50)

Příspěvek z 13. května 2018 v 15:59.
Pralinka2 v něm napsal:

Jojo, myslím, že dobře. Nikdo se neztratil. A byl tam i Alík.

Příspěvek z 13. května 2018 ve 13:35.
SVETLO v něm napsal:

Tak co, jak sraz dopadl? Užili jste si to tam? :)

Příspěvek z 10. května 2018 v 18:55.
radimf v něm napsala:

Doufám že si to tam užijete!