Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Hradci Králové

  vydáno  •  Srazy uživatelů Alíka

  Pro některé uživatele je problém dojíždět na srazy příliš daleko, a proto navrhují pořádat srazy někde, kde to mají blíž. Na základě některých návrhů se bude 16. června 2018 konat sraz v Hradci Králové.

  Fotka z Alíkova srazu v Hradci Králové 7. 5. 2011, © Pralinka2

  Základní údaje
  Sraz Alíka v Hradci Králové se bude konat v sobotu 16. června 2018. Sejdeme se pravděpodobně někde poblíž vlakového nádraží. Organizátor srazu momentálně není znám, ale spoluorganizátorem bude Pralinka2 (tedy já). Proto taky přihlášky na sraz posílejde do Alíkovské pošty mně (www.alik.cz/@/Pralinka2). Přesné údaje o čase a místě srazu a o poznávacím znamení dostanou přihlášení uživatelé po pošty.

  Upozornění
  POZOR! Jedná se o akci, kde se scházejí uživatelé portálu Alík.cz. Majitel tohoto portálu, ani organizátoři této akce nepřebírají odpovědnost za nezletilé účastníky srazu. Je nezbytné, aby nezletilí účastníci o své účasti na srazu předem informovali své rodiče (zákonné zástupce). Doporučujeme, zejména u mladších účastníků akce, aby přišli na sraz například s rodiči či jiným odpovědným dospělým doprovodem.

  Program srazu
  Program srazu zatím ještě není definitivně znám. Při minulém srazu jsme byli mimo jiné například na docela zajímavé prohlídce na hvězdárně. Také jsme se byli podívat na soutok řek Labe a Orlice. Padly i návrhy navštívit Obří akvárium v Hradci Králové. V takovém městě, jako je Hradec Králové, existuje i řada dalších možností. Možná i někdo z vás při zaslání přihlášky něco navrhne.

  Avšak hlavním bodem programu samozřejmě bude to, že osobně poznáte další uživatele Alíka, se kterými si třeba i píšete, ale osobně je ještě neznáte.
  Těším se na setkání s vámi.

  Další srazy, například v Olomouci nebo v Českých Budějovicích, budou asi až příští školní rok.

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (30)

  Příspěvek z 16. června 2018 v 18:37.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Bylo to super

  Příspěvek z 15. června 2018 ve 20:36.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Já už se tak těším :-)

  Příspěvek z 15. června 2018 v 16:44.
  diko979 v něm napsala:

  škoda bydlím v Návsí:-(Snad to příště bude blíž.