Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Liberci 16. října 2021

  vydáno  •  Srazy Alíka

  Po více než roce se konečně blíží další sraz, a to v severočeském Liberci! Je to krajské město, jehož dominantou je vysílač na Ještědu. Ovšem i dole ve městě je spousta zajímavých míst, která stojí za návštěvu, ať už třeba Babylon či IQlandie…

  Liberec, © majdula2000

  Sraz tedy bude třetí říjnovou sobotu v již zmíněném Liberci. Toto město je veřejnou dopravou docela dobře dostupné, i z Prahy se tam dá dostat přímým autobusem za nějakou hodinku a čtvrt. Stejně tak jde pochopitelně využít vlaky, ať už třeba ze západu od Ústí nad Labem, od Pardubic či ze spousty dalších míst. Takže možností je opravdu dost, i pokud přímo v Liberci nebydlíte. Čas se pokusíme přizpůsobit i těm cestovatelům, kteří to budou mít dál.

  Co se programu týče, tak podle ankety to vypadá, že by byl největší zájem o aquapark v Babylonu. Ale asi to zatím necháme ještě otevřené a uvidíme, jak bude vypadat aktuální situace a kdo všechno se opravdu přihlásí. Máme teprve září, takže bude ještě dost času to doladit.

  Určitě půjdeme společně taky někam posedět, abychom měli čas podepsat prezenční listinu, popovídat si a dát si nějakou dobrotu k snědku.

  Jestliže budete chtít na sraz přijet, je zapotřebí se předem přihlásit. Pozor! Už žádné přihlašování poštou. Určitě už mnozí v vás postřehli, že srazy nově mají svou vlastní sekci. Přihlašování bude v ní a jednodušší – pouze stisknutím čudlíku. Jestliže tam u Libereckého srazu zatím žádný nevidíte, tak vydržte, brzy se objeví. ;-)

  Přezdívky přihlášených uživatelů pak před srazem vytiskneme na prezenční listinu, kterou budeme na srazu podepisovat. Podrobné pokyny už také nebudeme posílat poštou, ale najdete je ve srazové rozpravě, která je přihlášeným uživatelům přístupná. Dozvíte se, kdy a kde a sejdeme, což předtím ještě domluvíme společně, podle toho, odkud kdo pojede, jaké bude poznávací znamení, abychom se poznali i s těmi, které ještě neznáme, kdy bychom tak mohli končit a spoustu dalších více i méně důležitých věcí.

  PS: Možná se objeví i Alík! Haf!

  Alík, © Pralinka2

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (21)

  Příspěvek z 16. října v 9:51.
  FandaCZ_ v něm napsal:

  Užijte si sraz!:-) (já jsem bohužel v karanténě ale do Plzně možná pojedu)

  Příspěvek z 16. října v 9:27.
  majdula2000 v něm napsala:

  Díky!:-3

  Příspěvek z 16. října v 8:55.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  No jo! Dneska je sraz, tak si ho užijte!:-)