Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Mariánských Lázních 20. dubna 2024

  vydáno  •  srazy Alíka

  Zima už je za námi, a tak je nejvyšší čas na další sraz. Vyrazíme tentokrát pořádně na západ – do Mariánek. Podíváme se do parku Boheminium, který je plný miniaturních modelů památek.

  Zpívající fontána v Mariánských Lázních, © majdula2000

  Sejdeme se tedy v sobotu 20. dubna na nádraží v Mariánských Lázních. Společně se pak autobusem přesuneme k parku miniatur. Tam si prohlédneme spousty malých památek a pořídíme pěkné fotky.

  Karštejn v parku Boheminium

  Následně si někde dáme dobrou baštu, u které budeme mít čas si i popovídat a podepsat prezenčku, a vyrazíme na průzkum města. Projdeme se, klidně i ochutnáme nějaké minerálky a určitě nezapomeneme ani na Zpívající fontánu. Třeba se nám poštěstí a trefíme se i do doby, kdy bude pěkně hrát.

  Další informace včetně podrobností budou jako vždycky k dispozici ve srazové sekci. Najdete tam i přesný čas a místo srazu, informace o poznávacím znamení a podobné více i méně důležité věci. Chcete-li na sraz dorazit, přihlaste se tam a pozorně prosím sledujte srazovou rozpravu.

  Buďte také tak hodní a hlaste se skutečně pouze v případě, že chcete dorazit! Přihlášky bereme vážně a se všemi pak počítáme, tak ať někoho na místě nesháníme zbytečně. Jestliže se později dozvíte, že nakonec jet nemůžete, protože třeba budete nemocní, je tam i možnost se odhlásit.

  Upozorňuji také, že na srazu nikdo nezodpovídá za účastníky, a to ani za děti. Předpokládáme, že ti mladší z vás dorazí v doprovodu rodičů nebo někoho jiného staršího.

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (14)

  Příspěvek z 12. dubna ve 23:40.
  –MM– v něm napsal:

  Pokud vás od účasti odrazují dopravní komplikace, tak Ouřada může svézt autem na sraz ještě jednoho člověka z Prahy. Ale ne zpátky. Věříme, že bude v Mariánských Lázních krásně a že chybějící cesta zpět případného cestujícího nebude tolik trápit.

  Příspěvek z 24. března ve 21:34, upravený vzápětí.
  Emmílie11 v něm napsala:

  Nevadí, já se nikam nepodívám no:-D Už sem smířená;-D Než bude sraz v mém okolí, už tu zas nebudu noo. +mi přijde že není nic na moravě teď a to že do prahy se dá v klidu dojet je pravda ale bude to trvat 4 hodiny a vstávat kvůli srazu o víkendu dřív než v 8 nebudu. Sorry not sorry;-D

  Příspěvek z 24. března ve 20:28.
  –MM– v něm napsal:

  Nápady na jiná místa srazů můžete posílat do nástěnky.
  Dodatečně měnit místo srazu, na který už vyšla pozvánka, nebudeme.
  Přestěhovat celé Mariánské Lázně do jiného koutu republiky nemůžeme. Lidem, kteří tam bydlí, by se to nejspíš nelíbilo. :-)