Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Plzni 15. října 2022

  vydáno  •  srazy Alíka

  Prázdniny už jsou za námi, takže je nejvyšší čas naplánovat další sraz – už dlouho slibovanou Plzeň. Sejdeme se v sobotu 15. října a pokud nám počasí bude přát, tak vyrazíme do DinoParku! A kdo ví, třeba nám zbyde i trocha času na to, abychom se po samotné Plzni malinko podívali.

  Synagoga v Plzni, © majdula2000

  Začátek srazu bude jako obvykle na hlavním nádraží, kam dorazí asi většina. Odtamtud se přesuneme rovnou na oběd a pak už zamíříme do DinoParku. Tam to pořádně prozkoumáme a poté se podle času ještě rozhodneme, co podnikneme dál. Mohli bychom třeba Plzeň jako město trošku prozkoumat!

  Pokud by nám Pralinka2 objednal špatné počasí, tak bychom se určitě někam schovali, nejspíš do Techmanie, ale bude-li pěkně, tak raději využijeme posledních pěkných dní a zůstaneme na čerstvém vzduchu. ;-)

  Co se vstupenek týče, tak ty stojí v DinoParku 120 korun pro děti, důchodce a studenty nebo 160 korun pro dospělé. Kromě toho budou ještě potřeba nějaké drobné na MHD a také penízky na oběd a případně nějaké suvenýry, co kdo bude chtít.

  Další informace včetně podrobností budou jako vždycky k dispozici ve srazové sekci. Najdete tam i přesný čas a místo srazu, informace o poznávacím znamení a podobné více i méně důležité věci. Chcete-li na sraz dorazit, přihlaste se tam a pozorně prosím sledujte srazovou rozpravu.

  Buďte také tak hodní a hlaste se skutečně pouze v případě, že chcete dorazit! Přihlášky bereme vážně a se všemi pak počítáme, tak ať někoho na místě nesháníme zbytečně. Jestliže se později dozvíte, že nakonec jet nemůžete, protože třeba budete nemocní, je tam i možnost se odhlásit.

  Upozorňuji také, že na srazu nikdo nezodpovídá za účastníky, a to ani za děti. Předpokládáme, že ti mladší z vás dorazí v doprovodu rodičů nebo někoho jiného staršího.

  PS: Možná na chvilku přiběhne i Alík!

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  Příspěvek ze 7. října 2022 v 6:33.
  ELENSA v něm napsala:

  Ráda bych šla ale zrovna máme nějakou akci se školou. Užijte si to tam!

  Příspěvek z 6. října 2022 v 17:16.
  OO7 v něm napsal:

  A co Mladá Boleslav?

  Příspěvek z 2. října 2022 v 16:32, upravený po 5 minutách.
  Amee v něm napsala:

  Já bydlím v Praze
  Ráda bych přišla, ale zrovna budeme na dovolené.;-(
  (Snad příště ;-))