Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Praze 15. června 2024

  vydáno  •  srazy Alíka · Praha

  V polovině června nás čeká letošní poslední předprázdninový sraz. Proběhne v Praze a vyrazíme společně na Petřín. Dáme si něco dobrého, projedeme se lanovkou, omrkneme Prahu trochu z výšky, užijeme si čerstvého vzduchu a uvidíme, co ještě se nám bude chtít.

  Petřínská rozhledna, © MAFRA

  Sejdeme se v sobotu 15. června někdy dopoledne (tak, aby mohli dorazit i ti, co bydlí někde dál). Dáme si společný oběd a potom už vyrazíme ven. Nahoru na Petřín se svezeme lanovkou, budeme moct navštívit rozhlednu, bludiště, hvězdárnu nebo se jen projít a zablbnout si či posedět někde v zahradách. Uvidíme, jak nám vyjde počasí a co se nám zrovna bude chtít. Určitě se taky přiběhne podívat Alík! 8-D

  Co se týče výdajů, tak ty tady budou záležet především na tom, kam všude se budete chtít jít podívat. Něco se určitě bude hodit na oběd a na jízdné, ale jinak to bude záležet opravdu na vás. V případě hodně špatného počasí bychom vymysleli nějaký náhradní program v suchu, ale snad to nutné nebude.

  Další informace včetně podrobností budou jako vždycky k dispozici ve srazové sekci. Před srazem tam najdete i přesný čas a místo setkání, informace o poznávacím znamení a podobné více i méně důležité věci. Chcete-li na sraz dorazit, přihlaste se tam a pozorně prosím sledujte srazovou rozpravu.

  Buďte také tak hodní a hlaste se skutečně pouze v případě, že chcete dorazit! Přihlášky bereme vážně a se všemi pak počítáme, tak ať někoho na místě nesháníme zbytečně. Jestliže se později dozvíte, že nakonec jet nemůžete, protože třeba budete nemocní, je tam i možnost se odhlásit.

  Upozorňujeme také, že na srazu nikdo nezodpovídá za účastníky, a to ani za děti. Předpokládáme, že ti mladší z vás dorazí v doprovodu rodičů nebo někoho jiného staršího.

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 15. června v 9:52.
  Šárka010 v něm napsala:

  Škoda, že jsem si toho nevšimla dřív;-(

  Příspěvek z 29. května v 11:49.
  Rapo v něm napsala:

  Škoda že to nebude o týden dýl :-( mám zrovna před odevzdáním a jaksi nestíhám ;-(