Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na Alíkovský sraz v Praze 30. dubna 2022

  vydáno  •  srazy Alíka · zoo

  A je to konečně tady! Po více než dvou letech nás čeká další pražský sraz. Bude se konat na čarodějnice, ale místo pálení se raději půjdeme podívat na zvířátka do tamější zoo… Tak co, přijedete taky?

  Klokan v pražské zoo, © majdula2000

  Sraz se tedy bude konat v sobotu 30. 4. Přesný čas a místo se dozví jako obvykle přihlášení, a to ve srazové sekci. Nezapomeňte se tam přihlásit, už žádné přihlašování poštou. Pokud jste odjinud, tak cestování po Praze se bát určitě nemusíte, ani pokud Prahu neznáte. Setkáme se na hlavním nádraží, kam obvykle dorazí většina lidí, pak vyzvedneme další kamarády na Florenci a případně ještě někoho v Holešovicích. Pokud by vám spoj jel jinam a báli byste se cesty na některé z těchto míst, tak dejte vědět a zkusíme ještě něco vymyslet.

  Tučňák v zoo v Praze

  Až budeme všichni, tak se přesuneme rovnou do zoo. Ta je v Praze opravdu veliká, takže bez problémů zabaví na celičký den. Kromě všelijakých zvířat tam mají i třeba lanovku a spoustu různých prolézaček, kde bude možnost se pořádně vydovádět. U toho si určitě zajdeme i někam na oběd, protože venku je vždycky pořádný hlad, že? ;-)

  Lanovka s fotícím Pralinkou (že by viděl holuba?)

  Vy, kteří už jste v té zoo někdy byli, určitě víte, že není problém tam vydržet klidně až do večera. Takže pokud budete mít čas, klidně budete moct zůstat v zoo tak dlouho, jak jen budete chtít. A naopak pokud by někdo potřeboval odejít dřív, tak taky není problém, stačí se domluvit, jak kdo bude chtít a potřebovat.

  Rezervace Bororo v pražské zoo

  Do zoologické zahrady i zpátky se nejsnáze dostaneme městskou dopravou, do Holešovic jede bleskurychlé metro a odtamtud už je to jenom kousek autobusem přímo ke vchodu do zoo.

  Žirafy v zoo v Praze

  Pokud je vám méně než 15 let a budete chtít na sraz dorazit, pak by bylo vhodné, aby s vámi přijel i někdo z rodičů či jiných příbuzných, kdo na vás dá pozor. Kdyby s tím byl problém a chtěli byste dorazit sami (třeba pokud to máte jen kousek), tak dejte vědět a zkusíme něco vykoumat.

  Myslete také na to, že sraz stojí nějaké penízky. Neplatí se za samotnou účast, ale určitě budou potřeba lístky do zoo, které stojí 200 korun pro děti a studenty a 250 pro dospělé, popřípadě 800 korun pro až 2 dospělé se 4 dětmi do 15 let. Stejně tak budou potřeba nějaké drobné na jízdenku do MHD a něco na oběd či suvenýry, podle toho, co budete chtít.

  KoloJM83 a Jasmínka na slonech

  Všechny bližší informace, tedy čas a přesné místo setkání, poznávací znamení a podobné více i méně důležité věci se dozví přihlášení ve srazové sekci. Nezapomeňte ji sledovat, pokud se na sraz přihlásíte!

  To je prozatím vše, brzy už se uvidíme osobně, snad i s Alíkem!

  Související sraz:

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (23)

  Příspěvek z 9. května 2022 ve 23:15.
  MrTheBest v něm napsal:
  Příspěvek z 14. dubna 2022 v 5:12.
  MrTheBest v něm napsal:

  3-4 hodiny cesty? To nic není :D co vám je? :D tak daleko to mám taky a je to kousek, jeden se aspoň vyspí ve vlaku/ v buse :D

  Příspěvek z 11. dubna 2022 ve 22:37.
  girl_loser v něm napsala:

  Bohužel to mám nějakých 377km daleko a navíc bych neměla s kým jet takže si asi počkám na sraz co bude blíže.