Alíkovina

Pozvánka na sraz Alíka 19. 4. v Praze

vydáno  •  Co nového u mě! · Volný čas venku
Ahoj kamarádi "Alíci"! Po velice vydařeném srazu Alíka přímo v Alíkově boudě, se rozhodl náš oblíbený správce Neville uspořádat podobný sraz, ale tentokrát v přírodě v Praze. Cílem našeho setkání bude mimo jiné návštěva Botanické zahrady v Troji (www.botanicka.cz).

Datum srazu byl na nástěnce Alíkovský sraz v Prágu (v Praze) stanoven na sobotu 19. dubna. Na již zmíněné nástěnce se mohou všichni dozvědět různé zajímavosti, které se chystají. Dokonce nám na srazu jedna kamarádka zazpívá.

A co je tedy třeba udělat, jestliže se právě ty rozhodneš na sraz přijít či přijet?
Tak hlavně napiš svou přihlášku na sraz Nevillovi, aby věděl, kdo všechno přijde a hlavně aby věděl, komu má ještě poslat dopis, v němž budou upřesněny podrobnosti týkající se srazu.

V dopise od Nevilla se pak dozvíš, kde přesně a v kolik hodin se sejdeme a co máš držet v ruce jako poznávací znamení. Ono ptát se každého kolemjdoucího, zda přijel do Prahy na sraz Alíka, by asi nebylo ono.

Na výše zmíněné nástěnce Neville mimo jiné píše toto:
„Vzhledem k tomu, že ve Stromovce na hospodu nenarazíte, místo startovného napečete slané, sladké a přivezete.“ Z toho vyplývá, že by bylo vhodné vzít si jídlo a pití na celý den s sebou a případně vzít i něco na zub, abychom mohli vzájemně ochutnávat.

Pokud by nám Pralinka2 (správce a meteorolog) nestihl zařídit pěkné počasí, tak bychom se patrně z místa, kde se všichni setkáme, přesunuli do bezpečí nějaké pěkné čajovny a možná bychom cestou do čajovny mohli potkat i zajímavou výstavu. Ale věřme tomu, že nám sluníčko bude přát.

Takže srazu zdar a nezapomeňte všichni, kteří se rozhodnete na sraz přijít, napsat svou přihlášku Nevillovi a v sobotu 19. dubna mít s sebou i pytel dobré nálady.

A pokud by chtěli jet rodiče či jiný dospělý doprovod s sebou, tak klidně, jsou srdečně zváni!

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!