Alíkovina

Pozvánka na sraz Alíka v Brně – 14. 4. 2007

vydáno  •  Volný čas venku
Ahoj, chtěla bych vás tímto všechny pozvat na Alíkovský sraz, který se po větší pauze koná opět v Brně.

Základní údaje o srazu: Sraz v Brně se uskuteční v sobotu 14. dubna 2007. Domluvený čas srazu je ve 12:00 (pokud vám vlakové spoje nebudou vyhovovat, předem nás upozorněte na níže uvedených kontaktech a po domluvě na vás můžeme počkat!). Konec srazu je určen zhruba kolem 16. hodiny, počítáme totiž s účastníky z větší dálky, kteří se také musí zavčasu vrátit domů.

Program:
Na programu je již z minula naplánovaná Kapucínská hrobka kde jsou pohřbeny ostatky mnichů. Dále pak návštěva kostelu Petrov, věž Staré Radnice (pokud vyjde čas) a nakonec si v klidu posedět v nějaké cukrárně a hezky si popovídat.

Kontakt:
Pokud to myslíte se srazem opravdu vážně, napište mi na přezdívku KrálovnaAmidala. Pošlu vám přesné místo a čas našeho setkání.

Informace o srazu najdete také na nástěnce Alíkovský sraz v Brně.

Pár účastníků už máme, ale budeme potěšeni když se přijedeš podívat i ty.

Na všechny se už teď teší Královna Amidala

Více zajímavostí o Brně najdete na jeho webových stránkách - www.brno.cz. Nechybí portréty slavných osobností, zajímavosti o historických budovách i nejznámější pověsti, které se váží k Brnu.

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!