Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na sraz Alíka v Olomouci v sobotu 13. října 2018

  vydáno  •  Srazy uživatelů Alíka

  Při minulých srazech se objevily požadavky, aby se někdy udělal další sraz, a mimo jiné bylo navrhováno udělat sraz v Olomouci. Doba pokročila a blíží se čas takového srazu. Snad se zase uvidíme.

  Náměstí v Olomouci, © Pralinka2

  Prázdniny skončily, začal školní rok a opět se chystá sraz Alíka. Tentokrát bude v historickém městě, které se jmenuje Olomouc. O sraz v Olomouci projevili zájem mimo jiné někteří účastníci jarního srazu v Brně. Tak doufám, že se tam uvidíme.

  Na pořádání srazu se budou podílet uživatelé Alíka FrantaDinosaurus a Pavlikkamarad, kteří jsou místní a znají to tam. Sraz se bude konat v sobotu 13. října 2018. Na přípravě programu se zatím pracuje, ale vypadá to, že se podíváme například na orloj,

  Orloj, © Pralinka2


  v Olomouci jsou také pěkné parky, mohli bychom navštívit ten, co se jmenuje Bezručovy sady, významným místem je katedrála, na kterou se určitě také podíváme. Na náměstí je památka UNESCO - sloup Nejsvětější Trojice, a ve městě je spousta dalších zajímavých věcí. Samozřejmě si také někam zajdeme na oběd, abychom se najedli a taky si v klidu popovídali.

  Přesný program připraví organizátoři a bude oznámen v dohledné době. Sejdeme se pravděpodobně někdy kolem desáté až jedenácté hodiny, přesný čas bude mimo jiné přizpůsoben tomu, kdo se přihlásí, aby přihlášení měli šanci se na místo srazu dostat. Konec bude asi někdy po 16. hodině, ale rovněž se přizpůsobí.

  Zájemci o účast na srazu se mohou hlásit například mně do Alíkovské pošty. Přesné pokyny o čase a přesném místě dostanou přihlášení uživatelé do pošty.

  Jedním z významných míst v okolí Olomouce je rovněž Svatý kopeček, ale tam asi nepůjdeme, to je dost daleko. Ale můžete se na něj podívat aspoň na obrázku.

  Svatý Kopeček u Olomouce, © Pralinka2


  A případně se můžete podívat zase naopak, jak vypadá Olomouc při pohledu ze Svatého kopečku.

  Výhled ze Svatého kopečku na Olomouc, © Pralinka2

  Tak doufám, že se zase uvidíme.

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (78)

  Příspěvek z 14. října 2018 v 7:27.
  číča800 v něm napsala:

  Tak co, jak jste si to tam užili?

  Příspěvek z 13. října 2018 ve 20:50.
  číča800 v něm napsala:

  Aha

  Příspěvek z 13. října 2018 ve 20:39.
  ALX75 v něm napsal:

  Až ho Pavlikkamarad sepíše.