Alíkovina

Pozvánka na sraz Alíka v Ostravě

vydáno  •  Srazy uživatelů Alíka

V sobotu 26. ledna se uskuteční další sraz Alíka, tentokrát v Ostravě. Kdo uvažujete, že pojedete, tak si přečtěte následující článek.

Halda Ema - vrchol, © Šťur

Program:

Sejdeme se zhruba kolem 11. hodiny, přesné místo a čas bude všem účastníkům zasláno do pošty.
Jako první půjdeme na oběd do centra, kde budeme zhruba hodinu a půl až dvě hodiny, poté se ovšem nabízejí dvě alternativy, buď půjdeme do vítkovického Světa techniky, nebo na haldu Emu, rozhodnutí bude záviset na počasí. Původně jsem měl v plánu do programu zařadit obojí, ale časově by to bohužel nevyšlo.
Sraz bude oficiálně ukončen kolem čtvrté hodiny.

Co si vzít sebou:

Počítejte s výdaji za oběd, MHD a případně i Svět techniky.
Budeme potřebovat jednu desetiminutovou (16 Kč plná, 8 Kč poloviční) a dvě 45 minutové jízdenky (20 Kč plná, 10 Kč poloviční). Majitelé bezkontaktních platebních karet a ODISek (místní karta na hromadnou dopravu) mají velkou výhodu: můžou s ní platit přímo ve vozidle a nestarat se tedy o jízdenky a drobné. Vstup do Světa techniky pak stojí 240 Kč pro dospělé a 180 Kč pro děti a studenty.
Dále si vemte teplé oblečení (v lednu bývá kupodivu zima) a pevnou obuv. Halda Ema není žáden Petřín, kam se dá dojít i na jehlových podpatcích, cesta nahoru je terénní a poměrně prudká, je též možné, že tam bude bláto, proto lakýrky a lodičky nechte raději doma a obujte se do bot, v kterých se dá chodit, a které se nebojíte trochu zašpinit.

Přihlášky

Zájemci o sraz nechť napíšou přihlášku do pošty uživateli (správci) Pralinka2. Pokud přijedete s doprovodem (například rodiči), uveďte, zda s námi budou i během srazu, abychom věděli, kolik rezervovat míst na obědě.

Tak snad se sejdeme v co nejhojnějším počtu, těším se na vás!

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (86)

Příspěvek z 27. ledna 2019 ve 22:05.
Šťur v něm napsal:

Ještě budu mít fotky já, ale to si počkáte, bo se musí napřed vyvolat a než to bude, tak už odletím na pár dní do Izraele. :-)

Příspěvek z 27. ledna 2019 ve 13:20.
VeverkaČiperka123 v něm napsala:

Jo jo :-)

Příspěvek z 26. ledna 2019 ve 21:16.
číča800 v něm napsala:

Super!