Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na sraz Alíka v Ostravě

  vydáno  •  Srazy Alíka

  V sobotu 26. ledna se uskuteční další sraz Alíka, tentokrát v Ostravě. Kdo uvažujete, že pojedete, tak si přečtěte následující článek.

  Halda Ema - vrchol, © Šťur

  Program:

  Sejdeme se zhruba kolem 11. hodiny, přesné místo a čas bude všem účastníkům zasláno do pošty.
  Jako první půjdeme na oběd do centra, kde budeme zhruba hodinu a půl až dvě hodiny, poté se ovšem nabízejí dvě alternativy, buď půjdeme do vítkovického Světa techniky, nebo na haldu Emu, rozhodnutí bude záviset na počasí. Původně jsem měl v plánu do programu zařadit obojí, ale časově by to bohužel nevyšlo.
  Sraz bude oficiálně ukončen kolem čtvrté hodiny.

  Co si vzít sebou:

  Počítejte s výdaji za oběd, MHD a případně i Svět techniky.
  Budeme potřebovat jednu desetiminutovou (16 Kč plná, 8 Kč poloviční) a dvě 45 minutové jízdenky (20 Kč plná, 10 Kč poloviční). Majitelé bezkontaktních platebních karet a ODISek (místní karta na hromadnou dopravu) mají velkou výhodu: můžou s ní platit přímo ve vozidle a nestarat se tedy o jízdenky a drobné. Vstup do Světa techniky pak stojí 240 Kč pro dospělé a 180 Kč pro děti a studenty.
  Dále si vemte teplé oblečení (v lednu bývá kupodivu zima) a pevnou obuv. Halda Ema není žáden Petřín, kam se dá dojít i na jehlových podpatcích, cesta nahoru je terénní a poměrně prudká, je též možné, že tam bude bláto, proto lakýrky a lodičky nechte raději doma a obujte se do bot, v kterých se dá chodit, a které se nebojíte trochu zašpinit.

  Přihlášky

  Zájemci o sraz nechť napíšou přihlášku do pošty uživateli (správci) Pralinka2. Pokud přijedete s doprovodem (například rodiči), uveďte, zda s námi budou i během srazu, abychom věděli, kolik rezervovat míst na obědě.

  Tak snad se sejdeme v co nejhojnějším počtu, těším se na vás!

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (86)

  Příspěvek z 27. ledna 2019 ve 22:05.
  Šťur v něm napsal:

  Ještě budu mít fotky já, ale to si počkáte, bo se musí napřed vyvolat a než to bude, tak už odletím na pár dní do Izraele. :-)

  Příspěvek z 27. ledna 2019 ve 13:20.
  VeverkaČiperka123 v něm napsala:

  Jo jo :-)

  Příspěvek z 26. ledna 2019 ve 21:16.
  číča800 v něm napsala:

  Super!