Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na sraz Alíka v Plzni - 26. 5. 2007

  vydáno  •  Volný čas venku
  Ahoj milí kamarádi z Alíka. Zvu vás všechny na sraz, který se tentokrát bude konat v západočeském městě Plzeň. Plzeň je krásné město v západních Čechách, je zde spoustu zajímavostí, památek a také tu je ZOO. A sem má náš sraz namířeno.

  Sraz v Plzni bude 26. 5. 2007 v 11.00 hodin na hlavním nádraží. Ti účastníci srazu, kteří se rozhodnou přijet do Plzně autobusem, nemusí mít obavy, že by se nám ztratili. V takovém případě vyšleme rychlého posla, který je na centrálním autobusovém nádraží odchytí a dojede s nimi MHD přímo před ZOO, kde bychom se s touto druhou skupinou sešli.

  Člověkem, který sraz vymyslel, je -ochranka-. Původně měl v plánu projít centrum města a navštívit mnoho zajímavostí, které toto město naskýtá (podzemí, Černá věž, nedaleký zámek Kozel…), ale to bychom museli v Plzni založit tábor a pobýt tu alespoň týden. V jednom dni nejde stihnout vše. Součástí ZOO je i Jurský park, ale ani ten z časových důvodů nebudeme moct navštívit.

  Jako vždy i na tento sraz se je nutné přihlásit. Přihlášky posílejte do mé pošty: Mari1. Do přihlášky, prosím, uveďte, zda s sebou jedou i rodiče. Důležité je také uvést, čím do Plzně přijedete, zda autem, autobusem či vlakem. Ode mne pak dostanete potvrzení přihlášky a přesné místo, kde se sejdeme. Pochopitelně v dopise bude uvedeno i poznávací znamení, abychom nemuseli na nádraží zastavovat každého kolemjdoucího a ptát se, zda patří k nám.

  Ještě bych ráda upozornila na nutnost mít s sebou nejen svačinu a pití na celý den, ale také menší finanční obnos na městskou hromadnou dopravu a na vstupné do ZOO. Poloviční jízdné na MHD stojí 6,- Kč (děti) a plné jízdné stojí 12,- Kč (dospělí). Tam a zpět tedy 12,- Kč pro dítě a 24,- Kč pro dospělého. Vstupné do ZOO za 45,- Kč je pro děti do 15-ti let, studenty a důchodce, pro dospělého za 75,- Kč (držitelé platného členského průkazu klubu Čtyřlístek mají na vstupné do ZOO slevu).

  Předpokládaná doba ukončení srazu: Ze ZOO bychom měli odejít kolem 16.30 hod., protože nám spoje domů jedou pár minut po 18.00 hod., určitě bych nerada opakovala poklus na vlak. Je pravda, že běh je zdravý, ale úprk a dobíhání vlaku je dosti nepříjemné.

  Informace o srazu najdete také na nástěnce "Alíkovský sraz v Plzni".


  Jak nejlépe do Plzně?
  V tom vám může pomoci návod, který jsme zveřejnili před srazem v Brně. Velmi snadno si s jeho pomocí vyhledáte spojení. Článek si můžete přečíst po kliknutí na nápis: Jak cestovat z Prahy do Brna.
  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!