Alíkovina

Pozvánka na sraz Alíka v Praze

vydáno

Máš chuť se bezpečně seznámit s některými kamarády, kteří mají zde na Alík.cz přezdívku? Líbí se ti Praha a máš chuť se podívat na neobvyklý Betlém a nádhernou katedrálu Chrám sv. Víta? Tato pozvánka na sraz ti prozradí, jak se můžeš s některými uživateli Alíka potkat a uvedená místa navštívit.

Na srazu v Praze v říjnu 2012, © Pralinka2

V sobotu 2. prosince 2017 se sejdeme v Praze a podíváme se do Chrámu svatého Víta a navštívíme i slíbený Betlém. Pokud máš čas a chuť se srazu zúčastnit, pak napiš Mari1 dopis www.alik.cz/@/mari1. Pošle ti bližší informace – kdy a kde se sejdeme a jaké bude poznávací znamení. Protože ne všichni se budeme znát osobně, tak ať se poznáme.

Pamatuj na bezpečnost. Určitě o svém záměru, zúčastnit se srazu Alíka, informuj rodiče. Pokud mají čas a chuť, mohou tě na sraz doprovodit. Jsou srdečně vítáni. Případně můžeš přijít s některým z prarodičů apod.

Pak určitě budeš potřebovat peníze na cestu do Prahy a zpět domů, počítej i s výdaji za jízdné MHD v Praze a v neposlední řadě budeš potřebovat nějaké to kapesné, protože se zastavíme někde na něco k snědku.

Na nejdůležitější věc bych málem zapomněla, budeš potřebovat kopec dobré nálady.

Na setkání se těší pořadatelé tohoto konkrétního srazu: Verbum a Mari1

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (75)

Příspěvek z 30. listopadu 2017 v 18:01.
matisek005 v něm napsal:

To je smůla :-(. Já můžu.

Příspěvek z 30. listopadu 2017 v 17:47.
Verýsek06 v něm napsala:

Já bohužel nemůžu,protože zpívám u vánočního stromku ve Chřibské.

Příspěvek z 29. listopadu 2017 ve 20:22.
matisek005 v něm napsal:

Rád bych na sraz šel, musím se ale zeptat rodičů.