Alíkovina

Pozvánka na sraz Alíka v Praze

vydáno  •  Srazy uživatelů Alíka

Praha je překrásné město plné zajímavých míst. A právě zde zase jednou bude sraz Alíka. Možná přijde i sám Alík. Minule si našel chvilku času a přišel nás pozdravit.
Přijde i letos?

Sraz Alíka v Praze 2017, © Mari1

Často se objevují na nástěnkách nebo v klubovně dotazy, kdy bude sraz Alíka na jednom či na druhém konci České republiky...
Nejnavštěvovanější však bývají srazy v Praze. A právě zde se první adventní víkend v sobotu 1. prosince 2018 sejdeme. Budeme se snažit o bezbariérovost.

Přibližný program
Máme dvě varianty a to návštěvu Národního muzea a muzeum Lega. Předpokládáme, že se nás v Praze sejde více. Proto Mari1 oslovila Národní muzeum, kde je vstupné do konce roku 2018 zdarma, zda můžeme v počtu zhruba třiceti osob přijít. V případě, že by byl větší počet osob problém, zajdeme do muzea Lega, kde je vstupné zhruba 200 Kč.

Jistě budeme po příjezdu do Prahy všichni hladoví a také si budeme chtít popovídat. Počítáme i se zastávkou na oběd. Pralinka2 slíbil, že zjistí, kde se nejlépe v klidu najíme. Pokud bude čas, můžeme se podívat i do muzeí v okolí. Otázkou je, kolik času strávíme právě v muzeu lega a v kolik hodin jedou spoje domů.

Co bude potřeba mít s sebou?
Je potřeba počítat s výdaji za vstupné a jídlo. Pravděpodobně využijeme MHD, proto je potřeba mít i nějaké drobné do automatu na jízdenky nebo místní slevovou kartičku na jízdné.
Určitě bude potřeba mít i kopec dobré nálady.

Jak se přihlásit a mohu si vzít někoho na sraz s sebou?
Nezletilí kamarádi musí přijít v doprovodu zletilé osoby. To znamená, že kamarády, kteří ještě chodí na základní školu, doprovodí rodiče či prarodiče, popřípadě starší sourozenec apod.
Pokud s tebou přijde doprovod, který není zaregistrovaný na Alíkovi, tak i on je srdečně zván.
Přihlášky posílejte do pošty na přezdívku Pralinka2 (www.alik.cz/@/pralinka2). Nejpozději týden před konáním srazu dostaneš poštou zde na Alíkovi přesnější informace – kde a kdy je začátek srazu, jaké je poznávací znamení atd.

Na všechny kamarády se moc těšíme.
Mari1
Pralinka2

Sraz Alíka v Praze, © Mari1

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (48)

Příspěvek z 2. prosince 2018 v 19:24.
číča800 v něm napsala:

už se těším na fotkýýý!

Příspěvek z 2. prosince 2018 v 19:07.
VeverkaČiperka123 v něm napsala:

:->

Příspěvek z 2. prosince 2018 v 11:24.
VikiKlára v něm napsala:

To je super.
PS: Snad se mi vydaří ten sraz v Ostravě.