Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na sraz Alíka v Praze

  vydáno  •  Srazy uživatelů Alíka

  Praha je překrásné město plné zajímavých míst. A právě zde zase jednou bude sraz Alíka. Možná přijde i sám Alík. Minule si našel chvilku času a přišel nás pozdravit.
  Přijde i letos?

  Sraz Alíka v Praze 2017, © Mari1

  Často se objevují na nástěnkách nebo v klubovně dotazy, kdy bude sraz Alíka na jednom či na druhém konci České republiky...
  Nejnavštěvovanější však bývají srazy v Praze. A právě zde se první adventní víkend v sobotu 1. prosince 2018 sejdeme. Budeme se snažit o bezbariérovost.

  Přibližný program
  Máme dvě varianty a to návštěvu Národního muzea a muzeum Lega. Předpokládáme, že se nás v Praze sejde více. Proto Mari1 oslovila Národní muzeum, kde je vstupné do konce roku 2018 zdarma, zda můžeme v počtu zhruba třiceti osob přijít. V případě, že by byl větší počet osob problém, zajdeme do muzea Lega, kde je vstupné zhruba 200 Kč.

  Jistě budeme po příjezdu do Prahy všichni hladoví a také si budeme chtít popovídat. Počítáme i se zastávkou na oběd. Pralinka2 slíbil, že zjistí, kde se nejlépe v klidu najíme. Pokud bude čas, můžeme se podívat i do muzeí v okolí. Otázkou je, kolik času strávíme právě v muzeu lega a v kolik hodin jedou spoje domů.

  Co bude potřeba mít s sebou?
  Je potřeba počítat s výdaji za vstupné a jídlo. Pravděpodobně využijeme MHD, proto je potřeba mít i nějaké drobné do automatu na jízdenky nebo místní slevovou kartičku na jízdné.
  Určitě bude potřeba mít i kopec dobré nálady.

  Jak se přihlásit a mohu si vzít někoho na sraz s sebou?
  Nezletilí kamarádi musí přijít v doprovodu zletilé osoby. To znamená, že kamarády, kteří ještě chodí na základní školu, doprovodí rodiče či prarodiče, popřípadě starší sourozenec apod.
  Pokud s tebou přijde doprovod, který není zaregistrovaný na Alíkovi, tak i on je srdečně zván.
  Přihlášky posílejte do pošty na přezdívku Pralinka2 (www.alik.cz/@/pralinka2). Nejpozději týden před konáním srazu dostaneš poštou zde na Alíkovi přesnější informace – kde a kdy je začátek srazu, jaké je poznávací znamení atd.

  Na všechny kamarády se moc těšíme.
  Mari1
  Pralinka2

  Sraz Alíka v Praze, © Mari1

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (48)

  Příspěvek z 2. prosince 2018 v 19:24.
  číča800 v něm napsala:

  už se těším na fotkýýý!

  Příspěvek z 2. prosince 2018 v 19:07.
  VeverkaČiperka123 v něm napsala:

  :->

  Příspěvek z 2. prosince 2018 v 11:24.
  VikiKlára v něm napsala:

  To je super.
  PS: Snad se mi vydaří ten sraz v Ostravě.