Alíkovina

Pozvánka na sraz Alíka v Ústí nad Labem 12. 10. 2019

vydáno  •  Srazy uživatelů Alíka

Po letních prázdninách opět začal školní rok a s ním přichází i další sraz Alíka, tentokrát v Ústí nad Labem.

Ústí nad Labem, © Pralinka2

První podzimní sraz Alíka v roce 2019 se připravuje do severočeského města Ústí nad Labem. V tomto městě již několik srazů bylo, ale v posledních letech nikoli. Ústí nad Labem je krajské město Ústeckého kraje, z Prahy je dostupné vlakem za něco málo přes hodinu nebo po dálnici D8. Dá se do něj snadno dostat i z velké části severních Čech.

Hlavním bodem programu srazu bude opět zoologická zahrada. Je natolik velká a zajímavá, že by vystačila i na celodenní program. Nicméně uvidíme podle počasí a taky podle zájmu přihlášených účastníků. Kdyby byl zájem, bylo by možno například navštívit se svézt lanovkou na Větruši, nebo se podívat na rozhlednu Erbenova vyhlídka.

Erbenova vyhlídka u Ústí nad Labem, © Pralinka2

Zájemcům pod 15 let se doporučuje, aby na sraz přišli v doprovodu rodičů, starších sourozenců nebo někoho jiného dospělého.

Kdo se chce srazu zúčastnit, ať se přihlásí do pošty na adresu správce Pralinka2. Přihlášení účastníci dostanou do pošty přesné pokyny o přesném času a místě srazu a poznávacím znamení.

Těšíme se, že se zase uvidíme.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (42)

Příspěvek z 13. října v 17:28.
Mari1 v něm napsala:

Sraz se moc vydařil. Mé nachlazení mi dává zabrat. Celý den dnes ležím. Kašel je asi ještě větší... Ale ZOO byla krásná a kde jinde si můžete pohladit zebru? A výhled z vyhlídky Větruše byl jedinečný. Jen bylo potřeba nechat Větruši až na závěr, ráno nebyla příliš pěkná viditelnost.
Cesta domů s 9 draky z kroužku byla náročná.

Příspěvek z 12. října ve 22:22.
Pralinka2 v něm napsal:

Myslím, že to ušlo, nikdo se neztratil.

Příspěvek z 12. října ve 21:20.
Adee v něm napsala:

Tak jak tam bylo?:->