Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pozvánka na sraz Alíkovců v Kroměříži! V sobotu 25. ledna 2020

  vydáno  •  srazy Alíka

  Jak se to stalo, že organizuju sraz já? No... To bylo takhle, pod jeden obdobný článek se psalo o tom, že by měl být sraz někde na Moravě, tož jsem napsal, že já to klidně zorganizuju. A bylo mi to tedy tak nějak přiděleno!

  Květná zahrada - Kroměříž - Květná zahrada - Kroměříž. (16.7.2006), © Vladislav Palica

  Ze začátku se řešilo místo konání, po hodně návrzích mi nakonec prošla až Kroměříž, protože plno jiných měst bylo údajně nedostupných pro hodně osob z této stránky a nebo ta města byla v blízké uplynulé době již použita, a jelikož to chtěli co nejdřív, tak jsem rychle udělal návrh, jak by to mohlo vypadat, který jsem po diskuzi s vyšší radou trochu osekal, aby se to dalo stihnout, aji když dojede někdo z daleka. Takže tam nebude vše co jsem chtěl... Každopádně, to bude určitě fajn, ale ne dokonalý, protože čas je moc rychlý!

  Celý tento sraz nejspíš nebude použito MHD, protože to v tak malém městě jaksi nemá smysl, no každopádně kdo bude chtít může MHD použít.

  Cesta by vedla podzámeckou zahradou, dále nejspíš kolem kroměřížského zámku a pak do muzea Kroměřížska, celým městem kolem hromady památek a krásných míst a samozřejmě někam, kde bychom si dali jídlo, následně by se šlo do protiatomového krytu, bude li nám to umožněno, a pak dom!

  Jelikož se akce bude konat v lednu, tak je dobré se hodně obléct. A možná si vzít čaj do termosky! A samozřejmě peníze na vstupné a jídlo a pití. Pak samozřejmě byste měli mít dobrou náladu, smysl pro humor a nebát se jít rychle, jestli tam budu, tak se běhat nebude, jen se půjde rychlou chůzí, protože já nerad běhám!

  Teoreticky by mi to mělo vyjít, že bych tam osobně byl i já, ale to se nikdy neví. ;-D

  Přihlášky mi posílejte do osobní soukromé zprávy v této podobě: Ahoj, chci se přihlásit na sraz Alíka v Kroměříži, v lednu 2020!!! Dále vám pak někdy pošlu bližší info.

  Kdybych se z jistých důvodů náhodou nemohl srazu zúčastnit, tak se pak určitě domluvíme s někým, kdo si vás vezme na starost za mě!

  Za nikoho neberu osobní zodpovědnost, každý se srazu účastní na vlastní riziko a u osob mladších věku zletilého se předpokládá, že budou mít starší doprovod! Takže když se někdo ztratí, tak se ztratí a bude navždy ztracen a nebo ztracena, pokud se tedy nenajde.

  PS.: Jsem nejlepší!

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (~ 200)

  Příspěvek z 24. ledna 2020 v 7:13.
  VikiKlára v něm napsala:

  Tak nejezdi. Mně je to jedno. Já tě fakt přemlouvat nebudu.

  Příspěvek z 23. ledna 2020 ve 21:36.
  VeverkaČiperka123 v něm napsala:

  Uvidíme.

  Příspěvek z 23. ledna 2020 ve 20:54.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Doufám, že přijde Veverka.