Alíkovina

Pozvánka na sraz do Plzně: už 10. května!

vydáno  •  Co nového u mě!
V souvislosti s nedávným srazem Alíka v Praze se objevily stížnosti, že se srazy dělají jen v Praze a ne jinde. Nyní vás zveme na další mimopražský alíkovský sraz, tentokrát do Plzně, a to na sobotu 10. května.

Logo serveru Alík můžete potkat například i v Botanické zahradě hl. m. Prahy., © Radkaa

Sraz Alíka v Plzni organizuje uživatel MuDrc_, sejdeme se dopoledne někde poblíž nádraží, konec bude pravděpodobně do 16 hodin. Přesné místo a čas srazu napíšeme přihlášeným uživatelům do pošty. Kdo se chce srazu zúčastnit, ať napíše do pošty na přezdívku Pralinka2. Na základě toho pak dostane potřebné informace. V přihlášce také uveďte, odkud jste a čím na sraz přijedete.

Z místa srazu se pojedeme podívat do ZOO, kde mimo jiné budou různé atrakce, očekává se například předvádění dravců. Zbude-li čas, podíváme se v rámci ZOO i do Akva-tery. Bude-li pěkné počasí, podíváme se na vyhlídku z věže katedrály. V rámci programu se také najde čas na chvilku klidného posezení a seznámení, a cestou uvidíme i další drobnější pamětihodnosti.

Chcete-li, můžete s sebou na sraz vzít i někoho z rodičů, abyste se nemuseli obávat, že například cestou zabloudíte. Na minulých srazech také s některými účastníky byli rodiče a pro průběh srazu to nevadí, naopak to bývá přínosné.

Přijďte si osobně popovídat s těmi, které možná zatím znáte jen přes internet.

A takhle to vypadalo na minulém srazu Alíka v Plzni:


Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (9)

Příspěvek z 11. května 2008 ve 23:14.
Mari_1 v něm napsala:

Reakce na Prali:

7No já už loni Mírovi říkala, že se dá stihnout město nebo ZOO. A letos to bylo stejné, tušila jsem, že nemůžeme stihnout nic navíc k té ZOO.

Ale stihli jsme vláček, který jsme loni nestihli. ;)4

A vůbec, zvířátka jsou přeci krásná, ne?2

Příspěvek z 11. května 2008 ve 23:09.
Prali v něm napsal:

Reakce na Prali:

Hm hm hm.

Příspěvek z 11. května 2008 ve 23:06.
Prali v něm napsal:

Reakce na Prali:

Hm.