Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Práce herečky je těžká, stojí to za to?

  vydáno  •  Filmy, divadlo a muzikály
  Už dlouho se chci stát herečkou, baví mě se předvádět a ukazovat to, co umím. Cesta za herečkou je však dlouhá. Ale já se nevzdávám.

  Rozesmátá Cate Blanchettová opouští zákulisní press room se svým Oscarem, kterého dostala zahlavní roli ve filmu Jasmíniny slzy (2. března 2014)., © Reuters

  Je mi třináct let a chodím do sedmé třídy. Mezi moje velké záliby patří tanec a herectví. Právě v herectví se chci dostat daleko. Jsem takový typ holky, která se ráda předvádí. A i když se někdy ztrapní, tak jí to moc nevadí. Rozhodně se nestydím, a to je to hlavní, proč se chci stát herečkou.

  Prostě už od mala jsem pořádala různé vystoupení, které jsem moderovala. A vsuvky těchto vystoupeních byly různé vystoupení, kde jsem např. tancovala, hrála jsem na hudební nástroje nebo jsem jenom obyčejně zazpívala nějakou písničku. Bavilo mě to a moje rodina a přátelé byli nadšení. Dokonce dodnes jednou do roka pořádám vystoupení, kde se prostě ráda předvedu.

  Ve škole jsme s kamarádkou Klárkou hodně nacvičovaly a potom jsme se předváděly před celou třídou. To nás baví. stále. A dokonce nás napadlo, protože o letních prázdninách budeme spolu, tak že si nacvičíme několik těchto scének a natočíme to na DVD a budeme mít hezkou vzpomínku na léto.

  Prostě věřím v to, že se jednou ocitnu v nějakém filmu, kde budu hrát alespoň menší roli. A půjde to dál a já budu hrát ve filmu hlavní roli.

  Ale vím, že to nebude tak jednoduché. Práce herečky je těžká. Musela bych nacvičovat každý den, učit se scénáře, trénovat... Ale i kdybych vše toto splnila, stálo by to za to, protože by mě to prostě bavilo.. A to je to hlavní, ne? Takže se musím hodně snažit a snad se mi toto jednou povede.

  Také se chceš stát něčím, ale je to těžké? Bojuj a snad se ti to povede.

  Autorka: (13 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (15)

  Příspěvek z 5. srpna 2014 ve 13:17.
  kocourek200203 v něm napsala:

  Hmmm:)

  Já jsem třeba taky skvělá herečka, ale baví mě i spousta jiných věcí které mi jdou. A radši se budu věnovat spoustě věcem málo jen pro zábavu, než abych to ostatní hodila za hlavu, protože mám sice talent na herectví, ale i na spoustu jiných věcí.16

  Jellybeans v něm napsala:

  Hmmm

  Ahoj, přeji ti to. Já také hrozně ráda hraju, ale mám takový pocit, že mě to neuživí. Takže mě uspokojí to, že budu provozovat lékárnu, při tom psát knihu a učit dramatický kroužek. Takže buď vytrvalá a počítejme s tím, že to asi moc nebude vydělávat. Pokud tě to baví, držím ti palce. Kdo ví, třeba když budeš hodně moc dobrá budeš vydělávat miliony. Já jsem rozhodně pro to abys šla za svím snem.

  Příspěvek z 14. července 2014 v 8:35.
  IvankaPeknikova v něm napsala:

  ☺☻♥♦♣♠•◘○

  Držím ti palce a ať se ti to splní. 444444
  Ja zas chcem byť fotografkou, stále fotím,
  svú rodinu zvíratka hlavne své, kámoše,rastliny a veci1111