Alíkovina

Pravidelná soutěž o brouzdala měsíce

vydáno  •  Alík
Tato soutěž je vyhlašována každý měsíc a každý měsíc je v ní někdo odměněn! Nemusíš znát žádnou odpověď, nemusíš nikam nic posílat, stačí, když mě občas navštívíš!

Alík u počítače, © Alík

Pravidla této soutěže jsou až směšně jednoduchá. Za každé přihlášení a brouzdání na Alíkovi získáš bod. Na konci měsíce pak zvítězí ten, kdo těchto bodů sesbírá nejvíce! Průběžné pořadí deseti nejlepších najdeš v Kamarádech a pokud bys nebyl v první desítce, zjistíš si počet svých bodů na vizitce ("Tento měsíc jsem tady byl...").

V této soutěži nemůžeš zvítězit dvakrát po sobě.

katalog dárků

Od září 2008 můžeš vyhrát odměnu snadněji. Místo Brouzdala měsíce, kde mohl vyhrát pouze jediný výherce za měsíc, jsme zavedli sbírání bodíků. Teď si každý uživatel může vybrat dárek z katalogu dárků hned, jak nasbírá potřebný počet bodíků.

Samozřejmě je mi jasné, že se najdou i takoví chytráci, kteří se budou stále jen přihlašovat a odhlašovat. Mám pro ně ale smutnou zprávu - proti těmhle fíglům je celý systém ošetřený :-)

A oč se hraje? Vítěz ode mě obdrží vždy nějaké překvapení v podobě videokazety, CD-ROMu, knížky, hračky, věnce buřtů atd. Tak hodně úspěchů!

Autor: (1 rok)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (0)

O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!