Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Prázdninová soutěž o nejlepší hrdinský příběh se zvířecí tématikou

  vydáno  •  Co nového u mě! · Příroda · Zvířata · Prázdniny · Soutěže
  Prázdniny jsou tady a s nimi i další soutěž. Tentokrát nebude soutěžení úplně jednoduché. Nebude stačit správně zodpovědět otázky. Server Alík.cz totiž vyhlašuje ve spolupráci s Dětským činem roku soutěž o nejlepší "hrdinský" příběh se zvířecí tématikou.

  © archiv

  Celé prázdniny, až do 31. srpna 2010, můžete posílat své skutečné příběhy o tom, jak jste pomohli nějakému zvířátku, zachránili jeho život, našli pro něj domov nebo třeba v rámci kolektivu uspořádali sbírku pro útulek nebo nakoupili krmivo.

  Tři z vás získají některou z cen, které do soutěže věnovala společnost EP line ve spolupráci s Nadačním fondem Dětský čin roku (přehrávač MP4 Philips, BINDEEZ super studio na výrobu motivů z korálků, R/C auto INSECTOR na dálkové ovládání). 

  Navíc jsme pro vás přichystali i malý bonus. Za každý zaslaný příběh získáš 2 000 Alíkových bodíků (bodíky budeme připisovat až po skončení soutěže, tj. v průběhu první poloviny září). Autora každého třicátého příběhu pak ještě oceníme malým psím kamarádem The Dog, připraveny jsou také dárkové balíčky od Alíka.

  Jména výherců budou zveřejněna v polovině září na serveru Alík.cz. Nejlepší příspěvky se objeví počátkem října 2010 na webu www.detskycinroku.cz (z každé kategorie bude zveřejněno 30 nejzajímavějších příspěvků).

  přehrávač MP4INSECTORBindeez - kouzelné korálky jsou vhodné pro děti od 4 let.

  Hlavní ceny pro vítěze - přehrávač MP4, auto INSECROR a korálkové super studio Bineez.

  Jak postupovat? Nezapomeň na heslo Alík a svou přezdívku!

  • Svůj příběh vlož prostřednictvím formuláře Chci poslat příběh, který najdeš na stránkách www.detskycinroku.cz. Zařaď ho do některé ze sedmi kategorií.
  • Po vyplnění potřebných údajů nezapomeň před název příběhu uvést heslo Alík. Zaslané příběhy budou automaticky zařazeny i do projektu Dětský čin roku.
  • Na závěr příběhu uveď svou přezdívku na serveru Alík, abychom ti mohli připsat bodíky.
  • Pokud nechceš příběh posílat přes internet, můžeš jej zaslat i poštou na adresu Dětský čin roku, P.O.Box 96, 170 04 Praha 74. A opět nezapomeň před název příběhu uvést Alík!

  kategorie

  K1 - Záchrana lidského života

  K2 - Pomoc v rodině

  K3 - Pomoc jiným dětem

  K4 - Pomoc ostatním lidem

  K5 - Pomoc přírodě

  K6 - Dobrý nápad

  K7 - Pomoc n@ netu

  Dětský čin roku je projekt, který se snaží podporovat děti v konání dobrých skutků a každoročně oceňuje ty nejlepší hrdinské činy na Staroměstské radnici v Praze.

  Do projektu se mohou zapojit žáci základních škol, speciálních základních škol a studenti primy až kvarty osmiletých gymnázií, kteří zašlou pravdivou zprávu o svých dobrých skutcích, nebo skutku svého stejně starého kamaráda.

  Soutěží se v 7 kategoriích, z nichž každá má svého patrona v podobě známé osobnosti. Pro zařazení skutku do konkrétního Dětského činu roku není podstatná doba, kdy se odehrál, ale sepsání a odeslání příspěvku.

  Dětský čin roku 

  pravidla dětského činu roku

  - do projektu se mohou zapojit žáci základních škol, speciálních základních škol a studenti primy až kvarty osmiletých gymnázií

  - pravdivou zprávu o svých dobrých skutcích žáci napíší v maximálním rozsahu 2 stran A4 (ale samozřejmě může být i výrazně kratší!)

  - mohou informovat také o dobrém činu, který vykonaly jiné děti

  - do projektu je možné poslat i zprávu o kolektivním dobrém skutku (je třeba uvést, kolik dětí ho realizovalo)

  - skutky, o nichž děti píší, musí být skutečné, nesmyšlené

  - pro zařazení skutku do konkrétního Dětského činu roku není podstatná doba, kdy se odehrál, ale sepsání a odeslání příspěvku

  - příspěvky musí být odesílány s vědomím rodičů

  - nositelem ocenění Dětský čin roku se stává ten, kdo vykonal dobrý skutek; ten, kdo sepíše zprávu o oceněném činu, získává věcnou odměnu a jeho škola, obecně prospěšná instituce, občanské sdružení nebo spolek, který navštěvuje, pak dar 10 000 korun na školní pomůcky

  Autor: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (82)

  Příspěvek z 8. října 2010 ve 13:45.
  57201 v něm napsala:

  DOBRÉ

  JSEM UČASTNÍK A DOMU MĚ OD AKÍKA PŘIŠEKL DÁREČEK A POKRAČIJI VYHRÁT NEMUSIM HLAVNĚ ŽE SEM UČASTNÍK.2526444444

  Příspěvek z 31. srpna 2010 v 9:52.
  michelka9 v něm napsal:

  záchrana života psa

  bylo parné léto koupali sme se v bazénu.no náš pejsek nelinka to bylo ještě štěne.jako poslední sem vylejzala z bazénu,a v tom nelinka skočila do dazénu.a začala se topit a já sem pro ní skočila a zachránila sem jí život,a od té doby už nikdy nelinka neskočila do bazénu a u mě byla navždy oddaná.

  Příspěvek z 29. srpna 2010 ve 20:01.
  Pižlik v něm napsal:

  Reakce na Goood_shopík:

  Mě to nezajímá!! Můžu si to tu napsat ne?!17