Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Prázdniny

  vydáno  •  Volný čas doma
  Prázdniny mají pro každého jiný význam.

  Těšíme se na prázdniny, znělo v pátek z brněnské základní školy Úvoz (28. června 2013), © MAFRA

  Konec roku, prázdniny začínají, někteří se radují, avšak pro mě je to jen začátek nudy a stýskání po kamarádkách. Prázdniny jsou v plném proudu, já je však nejspíš prosedím u knížky nebo u počítače. Chtěla jsem jet na tábor, ale rodiče mi řekli,že nemáme peníze. Nikam nepojedu, celé prázdniny budu doma. 

  Začíná se také ukazovat falešnost mých kamarádů, oni mají nejspíš tak skvělé prázdniny, že si na mě ani nevzpomenou. Raději bych chodila do školy a dál se vzdělávala. Vím, že v budoucnosti mi to přece jen k něčemu bude. Asi si říkáte, že musím být blázen když bych o prázdninách chtěla chodit do školy, ale kamarádi chybí určitě každému z vás. 

  Jaké prázdniny budete mít vy ?

  Autorka: (13 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  Příspěvek z 27. května 2015 ve 12:46.
  kivina29 v něm napsal:

  Reakce na Leola:

  no vůbec to není článek na nic

  Příspěvek z 27. května 2015 v 9:31.
  Directionierka2 v něm napsala:

  Chápu tě

  Taky jsem mívala takovéhle prázdniny. Vůbec jsem nevěděla co s časem. Když jsem si nečetla nebo nebyla na počítači, jen tak jsem ležela, poslouchala hudbu, procvičovala matematiku, češtinu a angličtinu. Když bylo hezky, šla jsem na hřiště a snažila se poznat nové kamarádky. Večer jsem zapla telku a když zrovna nic nedávali, přemýšlela jsem, co napsat do alíkovin. Byly to sice prázdniny plné nudy, ale musíš zkusit zapomenout a dělat něco, co tě baví, aby sis ty prázdniny také trochu užil.

  Příspěvek z 26. května 2015 v 16:59.
  -_-marketka v něm napsala:

  nevím

  je mi tě docela líto to tě ani rodiče nevezmou někam , třeba jen na jeden den (nemusí to být luxus ale třeba vílet na nedaleký zámek, koupaliště) jinak můžeš přez prázdniny třeba prarodiče potěšit návštěvou, neboj něco se najde už chápu že každý nemáme to štěstí