Alíkovina

Přečetla jsem: Upíří deníky, Probuzení

vydáno  •  Knihy · Čtenáři píší Alíkoviny
Recenze knížky Probuzení, ze série Upíří deníky
  • Autor - L. J. Smith
  • Nakladatelství - Fragment
  • Počet stran - 248

Středoškolačka Elena je dívkou, po níž chlapci touží a které se dívky touží podobat. Jenže krásný a tajemný Stefan se zoufale snaží jejímu kouzlu odolat – stíhá ho temná minulost i vědomí, že jeho pomstychtivý bratr Damon je hrozbou pro každého, ke komu se Stefan přiblíží. Elena si brzy uvědomí, že se ocitla mezi dvěma bratry – a ve velkém nebezpečí.

Mé hodnocení knížky:

Je to asi už rok co jsem knížku četla, ale pamatuju si, že když jsem ji viděla u nás v knihovně, chtěla jsem si ji strašně půjčit, což se pak taky stalo. Jelikož sledujiUpíří deníky, tak jsem si chtěla půjčit i knížky a porovnat je mezi sebou. Seriál i knížky jsou rozdílné, snad jen začátek je trochu stejný. Pamatuju si, že jsem se nemohla zorientovat v těch Stefanových vzpomínkách na Katherine. Taky mi trochu vadil styl psaní, kterým autorka píše. Knížka nebyla vyloženě špatná, ale žádnou bombu od toho taky nečekejte. Dávám proto 4 z 5.

Autorka: (14 let)

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 13. května 2016 v 18:09.
IAmBatman v něm napsala:

Upíří deníky

Knížku jsem četla, je super, ale seriál je lepší. Navíc bych řekla že seriál vůbec nedělali podle knih.