Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Před ufony mne chrání tygr

  vydáno  •  Rodičům
  Když jdu večer spát, vždycky se bojím, že přiletí ufon nebo letající talíř. Když se bojím třeba zpívat před rodiči, řeknu jim, ať jdou pryč, ale pak se bojím, že kolem okna zase něco prolétne!

  UFO, mimozemšťan, ilustrační foto, © Profimedia.cz

  Mamka vždycky říká, že nechápe, čeho se bojím. Ale já se bojím všeho a ze všeho nejvíc mimozemšťanů!

  Táta mi totiž jednou ukázal pole, na kterém byl vyřezaný mimozemský znak. Nejdřív jsem si myslela, že je to sranda, že si ze mě táta střílí, že to někdo nebo i on mohl vyřezat. Ale myslím, že by to bylo těžké.

  Jednou jsem šla spát a moje hlavní otázka byla: "Mami, usneš, až když usnu já?" Vždycky usnula až po mě, protože kdybych něco viděla, aby ještě nespala a já jí to mohla říct.

  Ale jednou se na mé peřině objevilo nějaké zelené světlo, které pořád zářilo! Neměla jsem odvahu a tak jsem jen řekla: "Mami, tady je zelené světlo!" Když jsem to ještě asi 10x zavolala na mamku, nakonec se zvedla a podívala se ke mně. Nejhorší je, že v noci vidím třeba i příšery, hororové postavy a podobně. Proto se hodně bojím téměř všeho!

  Kruh v obilí. Byly tady Ufouni?

  Mamka mi nakonec dala do postele velkého dlouhého plyšového tygra - ještě většího, než jsem já. S ním se teda už nebojím. Je to sice plyšák, ale může být dost pohodlný. Už mám v noci pořád zavřené oči a otevřu je jen někdy, abych se podívala na tygříka. Přes něj bych totiž stejně nic neviděla.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (63)

  Příspěvek z 4. března 2010 v 11:25.
  lukanus v něm napsal:

  Achjo

  Muže to tak být ale nikdy nevíš.26

  Příspěvek z 4. března 2010 v 11:23.
  lukanus v něm napsal:

  černá díra

  Černá díra je možná klíč ke příletu mimozemštanu...25

  Příspěvek z 26. února 2010 v 19:05.
  mobilemob v něm napsala:

  Achjo

  Já teda nevím jestli existujou a nebo ne,nechci se hádat.Ale chtěla jsem se zeptat co si myslíte otěch kruzíchv obilí já si myslí žeto v noci dělají nějací lidé a potom když to ukazjou v televizi se tomu smějou a říkají se jak jsou ty lidé hloupí....