Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Představujeme hry na PC: virtuální zoo a Princezna a žabák

  vydáno  •  Předškolákům · Hry, hračky
  Tentokrát vám představíme dvě hry, které mohou hrát na počítači i mladší hráči. Milovníci pohádek si mohou užít při hře na motivy filmu Princezna a žabák. Těm, kteří mají raději zvířata představíme virtuální zoologickou zahradu.

  PC hra, © archiv

  World of ZOO - staňte se virtuálními ošetřovateli

  V této hře, která je určena pro celou rodinu, nahlédnete za brány zoologické zahrady tak, jak jste si dosud mohli jenom představovat. Najdete zde více než 90 různých zvířat z 11 různých čeledí. O zvířata je třeba pečovat, takže se při hraní s každým druhem dostatečně seznámíte. Pomocí nástroje Animal Creator si pak můžete vytvořit neomezený počet dalších živočichů podle svých představ. Zda budou připomínat okřídlené žirafy, pruhované opice nebo něco úplně neznámého, to už záleží jen a jen na vás.

  Pomocí nástroje pro adopci zvířat můžete svého nového křížence zařadit do některé z 20 expozic ve hře. O svých čtyřnohých svěřencích se také dozvíte spoustu zajímavostí, které poskytl National Geographic. Žádní dva jedinci nejsou stejní, každý má jinou osobnost i chování. Zda získáte jejich důvěru a postaráte se o jejich spokojenost, to už záleží jen na vašich dovednostech. 

  Princezna a žabák

  Pokud máte raději pohádky, pak můžete zkusit příběh z dílny Walta Disneye Princezna a žabák. Hrdinkou hry je, podobně jako fe filmu, princezna Tiana. Příběh se odehrává v americkém městě New Orleans a v Bažině. Setkáte se se svými oblíbenými postavičkami z filmu a budete hledat nové přátele, porážet protivníky. Zahrát si můžete taky žabákovy mezihry v Bažině, skládat hudbu, vařit podle nových receptů a mnoho dalšího. Postupně se dozvíte, co je třeba udělat, aby se splnily sny princezny Tiany. 

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 21. dubna 2010 v 19:04.
  sara104 v něm napsal:

  třeba se bude líbit

  no já nevím18545214545454555444

  Příspěvek z 18. dubna 2010 ve 20:09.
  cholcickajanicka v něm napsal:

  určite to skusím

  chci vyhrat PC hru princezna a zabak

  Příspěvek z 16. dubna 2010 ve 14:57.
  LiškaLíza v něm napsala:

  Reakce na Sárulík:

  Ano4, mě se líbí různé hry21, a když sem byla v kině na Princezna a žabák16, tak se mi to moc líbilo26