Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Představujeme vítěze letní soutěže Hrdina letních prázdnin

  vydáno  •  Co nového u mě! · Prázdniny · Soutěže
  Na rozdíl od soutěží, kdy stačí správně zodpovědět otázky a mít štěstí při losování, v naší letní soutěži jste měli mnohem těžší úkol. Nejen napsat příběh, ale také něco hrdinského udělat a nebo si hrdinského skutku ve svém okolí všimnout. O to víc nás potěšilo, kolik z vás se kolem sebe důkladně porozhlédlo a něco záslužného udělalo.

  © Alík

  Server Alík.cz vyhlásil počátkem prázdnin ve spolupráci s Dětským činem roku soutěž Hrdina letních prázdnin. Vaším úkolem bylo prožít nebo popsat nejlepší prázdninový "hrdinský" čin (pravidla soutěže).

  Velmi obtížně se nám vybíralo, koho ocenit. Do soutěže jste poslali 65 hrdinských příběhů! Jak jsme slíbili, 2000 bodíků připíšeme na alíkovský účet všem, kteří splnili zadání. Psali jste například o tom, že jste pomohli lidem, kočkám, pejskům nebo třeba veverkám či srnce. A tak velké poděkování patří naprosto všem, kteří neodvrací hlavu stranou, když někdo jiný potřebuje pomoc.

  znáte hrdinu?

  Připomínáme, že se blíží uzávěrka letošního kola projektu Dětský čin je 25. září. Více na www.detskycinroku.cz
  Všechny příspěvky, které jste do soutěže zaslali, jsme pečlivě pročetli. Do boje o ceny v prázdninové soutěži mohly postoupit opravdu jen ti z vás, kteří splnili zadání soutěže. Bohužel, 17 z vás napsalo příběh, který zadání neodpovídal. Buď se neodehrál o prázdninách (pak ale zůstane mezi příběhy soutěže Dětský čin roku) a nebo jste popsali jen nějakou prázdninovou příhodu, kde nebyl žádný hrdina. Objevil se dokonce i jeden superhrdina, který údajně vykonal čtyři hrdinské činy. Zda to všechno doopravdy bylo tak jak popsal, to ví jen on sám.

  A teď už vás nebudeme déle napínat a představíme vítěze soutěže Hrdina letních prázdnin (těm pošleme e-mail s prosbou o adresu, na kterou jim můžeme poslat výhru).

  V Alíkovinách postupěně zveřejníme všechny čtyři vítězné příběhy. Do 15. září připíšeme na Alíkovský účet 2 000 bodíků všem, kteří splnili zadání soutěže.

  Kdo vyhrál?

  1. místo - Nintendo Wii - získává za příběh Ben nás měl ohlídat, ale nakonec jsme se o něj báli (Stanování s přáteli) Tomáš Lukeš ze Žďáru nad Sázavou

  2. místo - barevná sluchátka do uší - posíláme za příběh Čištění přírody a pomoc Salemovi Tereze Syslové do Žďáru nad Sázavou

  3. místo - free style disk YO-BE - obsadila příěběhem Skvělé prázdniny Marie Barkmanová z Nového Boru

  4. místo - disk PHLAT BALL - putuje za příběh Záchrana mladšího kamaráda k Lence Vichové do Hradce nad Moravicí

  Autor: (11 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 3. listopadu 2011 v 17:10.
  davik2011 v něm napsal:

  Alíkova pátračka 2012

  Zajímalo by mě jestli bude v roce 2012 alíkova pátračka nebo alespoň jiná soutěž o body.15

  Příspěvek z 23. října 2011 v 8:39.
  X-e-n-a v něm napsala:

  Moooc krásný články

  Mooooc krásný články a samozřejmě vítezům gratuluju16

  Příspěvek z 2. října 2011 v 10:28.
  terusak v něm napsala:

  Gratuluji

  Velká gratulace všem který se rozhodli nějak pomoct přírodě či záchranou6