Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Překvapení pro paní učitelku

  vydáno  •  Škola

  V den vysvědčení jsme se zároveň loučili s naší třídní učitelkou. Jak jsme se rozloučili? A jaké překvapení na paní učitelka čekalo?

  Třída, © Mari1

  Bylo úterý 30. června a nám vlastně za pár chvilek začínaly prázdny, jupí! Jako páťáci jsme se loučili s naší třídní paní učitelkou, protože ona učí jen na prvním stupni základní školy. Pro paní učitelku jsme si přichystali překvapení. Proč? Protože už nás na druhém stupni nebude učit.

  Udělali jsme to tak, že jsme jí, ještě než přišla do třídy, pustili její oblíbenou písničku. Žáci sami nemohou pouštět CD na radiomagnetofonu, tak nám s tím pomohla jedna hodná učitelka, která nás během školního roku učila Anglický jazyk.

  Když paní učitelka přišla, tak spolužačky udělaly proslov o tom, jak moc ji máme rádi, že se nám bude stýskat, co pro nás všechny znamená a že doufáme, že ji budeme moct o přestávkách navštěvovat. Na znamení jsme celá třída zařvali: „MÁME VÁS RÁDI!“ A hodili jsme po ní konfety.

  Paní učitelka měla velkou radost, dokonce i plakala. Také nám řekla pár krásných a hřejivých slov, hlavně nás ujistila, že můžeme kdykoliv přijít a rozhodně se těší, až jí přineseme ukázat vysvědčení, kde budou samé krásné známky z šestého ročníku, ale doufá, že se vysvědčením pochlubíme i později.

  Úplně všichni jsme měli pro naší skvělou učitelku dárečky, tak jsme jí je předali. Některé dárky byly od celé třídy, třeba společné album fotek od první až do páté třídy, dále také seznam 21 důvodů, proč ji máme rádi. Mimochodem, 21 důvodů, proč máme paní učitelku rádi, jsem dělala já! Ale dárků bylo hodně a já si ani vše nepamatuji, co se předávalo. Byla jsem dojatá.

  Nastal ten okamžik, který jsme vlastně všichni oddalovali, paní učitelka nám rozdala vysvědčení a šli jsme domů...

  Na vysvědčení jsem měla samé 1, přestože jsem měla v prvním pololetí dvě 2! :-) Je mi hodně líto, že na 2. stupni nebudeme mít naši skvělou paní učitelku. Ale zase se hodně těším na nové věci, co se naučím a co zažiji. Jsem ráda, že můžu mít spolužáky, jaké mám. Nejvíc se těším na dějepis a až si budu dělat čtenářský deník. Utěšuje mě, že to příští školní rok nebude tolik neznámé, protože některé paní učitelky znám už od 2. třídy z kroužků, které vedly.

  Autorka: (11 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 6. listopadu 2020 v 5:58.
  Kiki12 v něm napsala:

  My teda máma jako dobrou učitelku ale hrozně zlou asistentku co si pořád hraje na šéfovou. A je to s ní hrůza

  Příspěvek z 31. srpna 2020 v 16:16.
  Romulus-Caesar v něm napsal:

  Já se vídávám s paní učitelkou z mojí 1. třídy dodnes (a to už mám zase bou střední i vysokou). Je to už 26 let od mých prvních kroků ve škole a pořád ji rád vidím.

  Příspěvek z 29. srpna 2020 ve 14:26.
  Janču v něm napsala:

  ne nemám se protože ta moje učitelka je zlá a půjdu tam s vědomím že to bude posledních 10 měsícu s tou učitelkou a pak bude klid