Alíkovina

Přestávku bez diabola si neumím představit

vydáno  •  Škola a poznání
U nás ve třídě má tuhle věc každý kluk a i pár holek. Nechtěla jsem samozřejmě být jak šedá myš a tak jsem si ho taky koupila, ale začnu úplně od začátku. Máme ve třídě kluka jménem Tom, který o jedné přestávce vytáhl ze svého batohu diabolo a začal s ním dělat triky...

Diabolo připomíná dvě misky, které jsou k sobě spojené dnem., © Radkaa

Ze začátku se na to všichni koukali a potom ho přemlouvali, ať jim ho půjčí. Samozřejmě že ho spolužákům půjčil (no uznejte, co měl dělat). Hned jak byl spolužák Marek na řadě, trochu v sobě cítil nejistotu, ale hned jak mu Tom dal pokyny, neotálel a dělal, co mohl, aby to alespoň trochu uměl.

Od chvíle, co si to vyzkoušel, se stal největším fanouškem diabola u nás ve třídě. O dva dny později ho měl taky. Nejdřív se učil od Toma, ale potom už se učil sám. Díky Tomovi je hvězda v diabolování. A k Tomovi se přidali také ostatní. Neznám přestávku, kde jsou kluci a holky bez diabola.

Diabolo

Doufám, že je to bude bavit. Já se zatím na diabolu učím, tak vás prosím, držte mi palce, ať jsem stejně dobrá jako Marek.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (40)

Příspěvek z 12. března 2012 v 17:47.
kirushka v něm napsala:

já teda jo

Mám ho doma už pár let a nic s ním neumím 21

Příspěvek z 3. března 2012 v 18:01.
shet v něm napsal:

nnn

ja mam od vanoc nove diabolo ale neumim ani n asi si hodne dobra ze na to mas nervy164

Příspěvek z 20. února 2012 v 7:14.
lilysnape v něm napsal:

DIABOLO

Kolik stojí taková hračka? 19