Alíkovina

Příběh Boris

vydáno  •  Zvířata

Ahoj, já jsem Boris. A povím vám můj příběh. Jak začíná, a jak končí.

Boris, © DonnaN

Můj příběh začal takto: Když mi byl jeden měsíc, tak jsem už pomalu chodila. Bylo nás šest, a já byla nejmladší. Všichni mí sourozenci se proháněli po statku, jen já jsem ležela u mámy Mary a schovávala jsem se. Bála jsem se dokonce i slepic. A co asi dělali mí sourozenci, smáli se mi. Kdyby nebylo mámy, tak jsem zaplavená posměšky.

O měsíc později nastala moje noční můra. Farmář nechal nás štěňata prodat! Každého do jiné rodiny! A nastal můj den, musela jsem opustit mámu. Mě si vzaly jako první, a já se taky nejvíc bála.

Rodina, která si mě vzala, měla jedno šestileté dítě. Poté, co mě přinesli k nim domů, okamžitě mě odnesli po schodech nahoru. Já jsem nechápala proč, když dole v obýváku bylo spousta barevných papírků. A také tam seděla jedna holčička, která měla na hlavě takovou směšnou čepičku. Nahoře mi navázali na krk mašli s papírkem, na kterém bylo napsáno: Boris. Nechápala jsem, proč je tam moje jméno, a proč mám na krku mašli! Když mě nesli po schodech dolů, tak mi to došlo. Měla jsem sloužit jako narozeninový dárek! Taková drzost, říkala jsem si. A měla jsem pravdu.

Zvykala jsem si pomalu, ale zvykla jsem si. Také mě naučili spoustu nových kousků. A dokonce mě přihlásili na PSÍ DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽ!!!!!!!! Tam to sice nevyšlo, ale to mi bylo jedno. Byla jsem ráda, že si mě vybrala zrovna tato rodina.:-3O rok později se ze mně stala velká silná fenka, která hlídá svůj majetek.

S toho plyne, že když je špatný začátek, nemusí být i špatný konec.R^

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (10)

Příspěvek z 7. dubna ve 13:01.
Kašuška_TV v něm napsala:

Já si myslím že je tento článek moc hezký, povedl se ti kateR^R^:->:->:-)

Příspěvek z 3. března ve 14:23.
KATE0KET v něm napsala:

Ano, je to Ta Boris. A že se jí posmívají sourozenci to jsem poznala tak, že je ten příběh vymyšlený.;-)@)->-$>

Příspěvek z 27. listopadu 2018 ve 13:52.
VeverkaČiperka123 v něm napsala:

Ta Boris? To je blbost...