Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Příběh č.1

  vydáno

  Píšu krátké příběhy. Které si vymýšlím, takže nevím, jestli jsou pravdivé.

  Kotě, © Pralinka2

  Klára a její příběh

  Byla nebyla, jedna holka z vesnice. Jmenovala se Klára, bydlela na farmě a to jí vyhovovalo. Jednou si 10letá Klára hrála se svou kočkou Packou, když tu najednou přišla mamka od Kláry a řekla Kláro, je mi to moc líto ale tvůj otec zemřel, právě mi volali z práce, že ho kousl had a nepřežil to. Klára sebrala do batohu svůj mobil, Packu a jídlo a pití. Běžela do lesa, tam měla svoje místečko, kam chodila, když byla smutná. Tak po půl hodině přišla a už nebrečela. A tak si žily dál.

  Když Klára vyrostla a bylo jí patnáct, její matka si našla nového přítele. Vysvětlovala Kláře, že se musí kvůli jejímu příteli přestěhovat do města. Vysvětlovala a vysvětlovala, ale marně. Klára byla pro vystěhování zásadně proti. Když si Klára myslela, že nemůže být hůř, přišla její matka a řekla Packa je velmi nemocná, musíme co nejrychleji ke zvěrolékaři. A jeli. Mamka dospěla k rozhodnutí, že se nebudou stěhovat. Klára se radovala, ale byla smutná kvůli Packy. Packa se nakonec vyléčila a Klára byla ráda, že se nebudou stěhovat. Matka si nakonec našla lepšího přítele, co bydlel v té samé vesnici jako oni, a všechno dobře dopadlo.

  KONEC

  Autorka: (11 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Příspěvek z 24. dubna 2018 v 19:58.
  číča800 v něm napsala:

  Hezký

  matisek005 v něm napsal:

  Moc pěkné. Rozhodně piš dál. :-)

  Příspěvek z 28. října 2017 ve 12:23.
  klobáska v něm napsal:

  Vztahy v rodině byly asi „super“, když mamka řekla své dceři: „Tvůj otec zemřel.“ :-D
  Navíc myslím, že půlhodina je strašně, ale strašně málo na přebolení. Mám zkušenosti s úmrtími v rodině a ne, opravdu nestačí půl hodina. Někdy nestačí ani několik let...
  Ale jinak fajn příběh. Piš dál, rozhodně je to super způsob, jak trávit čas! :->