Alíkovina

Příběh fenky Barči

vydáno  •  Zvířata

Ahoj, jsem Barča a chtěla bych vám povědět příběh mého života.

Barunka, © Martiipacesova

Od štěňátka jsem vyrůstala u jedné moc hodné staré paní. Měla jsem ji moc ráda a ona mě také, chodily jsme na procházky a různé výlety. Jednou přišli k nám do bytu lidi, nevěděla jsem, kdo to je, a moji paničku jsem neviděla. Chvíli jsem tam byla sama, ale pak si pro mě někdo přijel a odvezl mě k synovi mojí paničky.

Byla jsem tam asi 2 měsíce. Najednou k nám přijelo černé auto, tak jsem si myslela, že přijela nějaká návštěva, a tak jsem vylezla ven ze svého pelíšku, abych zjistila, kdo k nám přijel.
Z auta vystoupila nějaká paní, pán, holčička a chlapeček. Šli k nám na zahradu a předávali si tam nějaké papíry. Holčička s klukem si mě tam hladili a hráli si se mnou.

Pak mě naložili do auta a odjeli jsme. Stýskalo se mi a myslela jsem si, že jedu zpět za svou bývalou paničkou.
Ale nejela. Jela jsem vstříc novému životu s novou rodinou. Pak jsme vystoupili z auta a před sebou jsem viděla můj nový domov.

Když jsme vešli dovnitř, tak jsem tam měla připravený pelíšek a hračky. Moc se mi tam líbilo. Pak jsem se seznámila s 2 fenkami.
Ze začátku jsme se neměly rády, a tak jsem si myslela, že mě odvezou pryč. Ale pak jsme se udobřily a teď jsme nejlepší kamarádky a bez sebe neuděláme ani krok. V téhle rodině jsem už 2 roky a nikdy bych ji nevyměnila za nic na světě. Jsem tu moc šťastná.
Barunka

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (6)

Příspěvek z 16. dubna 2018 ve 21:59.
Alfa_Beta v něm napsala:

Pěkné

Příspěvek z 15. dubna 2018 ve 20:52.
vikinka28 v něm napsala:

hezké je to ale myslela jsem že to bude víc zajímavější.. jinak hezké to je:-)R^

Příspěvek z 15. dubna 2018 v 19:23.
číča800 v něm napsala:

Hezké, jde psát ale i nápaditěji..kjcmfjg
V těchto článcích se porád omlýva to samé