Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Příběh který nemá konec.

  vydáno  •  Kamarádi
  Tohle je příběh o jednom klukovi, o našem přátelství a o jeho špatném osudu. O tom, jak můžete v takové chvilce ztratit nejlepšího přítele.

  Teenageři u automatů, © MAFRA

  Miluju přírodu,často jsem chodila jen tak do lesa se projít a zjistit, co je ten tajemný kluk zač. Ten, co vždy najednou vyjede z lesa, koukne se na mě tím tajemným pohledem a jede dál.

  Měl tak tmavé řasy, jeho oči byly vždy plné neklidu a přitom spokojenosti.

  Jednou jsem se s ním potkala na hřišti, nikdo tam nebyl. Začali jsme se bavit a zjistila jsem, jak těžký to v životě má. Jezdil často z lesa, protože tam trávil čas u babičky. Se svým tátou si moc nerozuměl a jeho matka jakoby o něj neměla zájem.

  Rozuměli jsme si, čistě po kamarádské stránce. Jezdili ven, chodili na houby, brzy ráno jsme byli v chatě s jeho babičkou, snídali a povídali si, plánovali zbytek dne.

  Byla to moje první zkušenost s přátelstvím. On věřil ve štěstí i když mu chybělo.

  Když už mu bylo 16, bavili jsme se spolu méně. Měl moc školy, začal kouřit, pít a bůhví co.. Přitom byl ten typ, co dřív vždy rozmlouval klukům, aby nekouřili, nepili. Pak sám začal. Jen kvůli svému tátovi, možná toho bylo víc.

  Mamka mi kdysi řekla, že bude zase v pohodě a že když jsem byla malá vozil mě v kočárku. Už jako malí jsme byli spolu.

  Jenže po roce, co jsme se neviděli, jsem se dozvěděla, že je nezvěstný. Utekl z domova a už se nevrátil. Strašně mě to zranilo, ještě teď, když o tom píšu, mám slzy v očích.

  Je to už rok, co ho nikdo neviděl. Jeho číslo neexistuje, na sms neodpovídá, není na sociálních sítích. Nejhorší je, když se vám zdá, že se vrátil a ráno tam neni. Já jen věřím, že se jednou vrátí, že ho jednou potkám, že je v pořádku. Ty vzpomínky mi nikdo nevezme.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Červík07 v něm napsala:

  Moc smutné...

  Je mi tě moc líto...27

  coalla v něm napsala:

  Je i Tě líto...

  Je mi tě moc líto. Tak kdyby se vrátil tak napiš... 7

  Příspěvek z 28. prosince 2013 v 10:22.
  SamcQa v něm napsala:

  Chudáčku

  Ty jo jsi fakt chudák ale neboj když neuvěříš nikdy nikomu neuvěříš..16