Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Příběh o malé pandě červené: Katka v Německu

  vydáno  •  Pohádky

  Tenhle článek je o takové malé pandě červené, která cestuje a užívá si dovolenou. Ráda napíšu i další díly.
  Chcete se dozvědět něco o malé pandě červené? Tak čtete.

  Příběh o malé pandě červené , © Antonella9

  Byla jednou jedna panda červená, a jmenovala se Katka a moc ráda cestovala, byla už v: Itálii, Francii, Španělsku, Polsku, Slovensku, Maďarsku, Rakousku, Řecku a Bulharsku. A Katka by ráda jela do Německa, tak zavolala svojí kamarádce Rozárce (Rozárka byla taky panda červená). „Rozárko, nechceš se mnou jet do Německa na víkend?“, zeptala se Katka. „Jé, to bych moc ráda!“, vykřikla Rozárka do telefonu. „Tak dobře, zítra na autobusovém nádraží.“ řekla Katka.
  Rozárka už čekala na Katku. A když přijel autobus, Katka rychle přiběhla a obě nastoupily do autobusu.

  Katka při cestě koukala na film, a Rozárka si četla knížku. A za chvilku k nim přišla paní panda a zeptala se Katky a Rozárky: „Nedaly byste si něco?“ „No já bych chtěla horkou čokoládu“, řekla Katka. „A já bych chtěla limonádu“, pověděla Rozárka. A paní panda odešla pryč.

  Zachvilku přišla s horkou čokoládou a s limonádou. A řekla: „Tady to máte, dámy.“ Obě pandy si to opatrně vzaly, aby to nevylily, a Katka ještě paní řekla, že by si ráda koupila croissant, a paní řekla: „Dobrá, vaše objednávka bude za chvilku.“ A za chvilku přišla s croissantem, a Katka si ho vzala a koukala dál na film. Ale vtom zastavily, vůbec nevěděly, co se stalo, přišla paní panda a vysvětlila jim, co se děje. Řekla: „Kvůli havárii, co se stala na silnici, musíme počkat asi tak tři hodiny.“ „ Ale vždyť to tam dojedeme asi v 21:00!!“, zakřičela Rozárka „Je to tak, bohužel.“, vysvětlila paní panda.

  Po třech hodinách přijely úplně vyčerpané do Německa a jely metrem, protože se musely ubytovat v hotelu, a až se ubytovaly a vybalily, šly ven se kouknout po Německu, a pak se šly podívat na obrovskou bránu, Katka s Rozárkou si ji vyfotily a šly dál se kouknout dál po městě.

  Ráno se obě vzbudily úplně nastejno, vzaly si snídani a šly se zase projít po městě, ještě než odjedou, tak se podívaly do muzea počítačových her, a hodně si zahrály, moc jim to šlo, potom šly na autobusové nádraží, Katka si ještě cestou koupila deštník, a Rozárka si koupila čepici, protože ona byla docela velká zima. A to už jim jel autobus nasedly na sedadlo a jely zpátky do Česka.

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 9. ledna 2019 ve 14:08.
  Antonella9 v něm napsala:

  mám napsat další díl?:-)

  Příspěvek z 7. ledna 2019 ve 14:08.
  Antonella9 v něm napsala:

  Děkuji

  Příspěvek z 5. ledna 2019 v 18:44.
  kačík24 v něm napsala:

  Moc hezké :-):-)