Alíkovina

Příběh štěňat z chovatelské stanice LACAMBI

vydáno  •  Zvířata

Moje mamka vždy chtěla chovku. Když si pořídila Calinku, sen se jí začal plnit. Zpočátku to bylo dovádivé štěndo, ale když s ní začala cvičit, byla stále lepší a lepší.

Lacambi, © Šlaufová

Na 1. výstavě dostala VD (velmi dobré). Na 2. výstavě už se polepšila a měla V (výborná). Mamka měla takovou radost, že Calinku uchovnila, že by radostí tancovala. Vydržela to a tancovala až doma.

Mamka nakryla Calimbu ve třech letech s GLIMMER MAN DOMIDAR DOG. Calimba se s tím břichem sice nevešla do pelíšku, ale zvládla to. Narodila se jí krásná štěnda. Dnes již jsou téměř všichni v nových domovech. Athéna s Afroditou bydlí na Moravě, Artemis u Mělníka, Apollon u Prahy a Ares nový domov nevyhledával, takže ho mamka dala mně a bydlí doma s Calinkou.

Chodíme na cvičák do Jičína a Ares dělá obří pokroky. Přes den lítají na zahradě a večer oba spinkají. O víkendu se s námi koukají na filmy a pak hop do postýlky. Jako malý se do postele dostal Apollonek při Hvězdných válkách. Myslela jsem, že je to Calinka, ale připadalo mi to malé, podívám se... a tam Apollonek! 8-o Nevím, jak se dostal z bedýnky do postele, ale později nám to ukázal sám.

Mamka má samozřejmě i stránky své chovné stanice - lacambi.cz. Název LACAMBI se skládá z CALIMBA. Když se přehází písmena 1. jména, vznikne druhé jméno.

Autorka: (11 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (15)

Příspěvek z 28. července 2018 ve 20:05.
Šlaufová v něm napsala:

dennisvet: Je vidět že nemáš kamarády, jinak by jsi to pochopila.

Příspěvek z 29. dubna 2018 ve 22:35.
dennisvet v něm napsala:

Tak to máš dělat.

Příspěvek z 29. dubna 2018 ve 21:42.
Šlaufová v něm napsala:

Fakt? Na to bych bez tebe nepřišla...;-D