Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Přijde konec světa?

  vydáno  •  Příroda · Počasí
  Jednou jsem šla s kamarádkami do restaurace na kofolu. Seděly jsme tam a probíraly kluky, ale najednou jsme zmlkly a slyšely, jak u vedlejšího stolu říká jeden pán, že konec světa nastane za 40 let!

  Konec světa, © BBC

  My jsme tomu nevěřily, ale i tak jsme poslouchaly dál. Pán pokračoval a říkal, že konec světa nastane tak, že jednoho dne bude obrovská bouřka a zabije víc jak půlku populace. Následovat budou stále větší a větší bouřky.

  Já jsem tomu zpočátku nevěřila, ale když byla 16. srpna obrovská bouřka, kroupy a blesky byly celou noc a zabilo to sedm lidí, tak jsem tomu začala skutečně věřit. Každou noc jsem na to pak musela myslet. Přemýšlela jsem, jestli ten pán říkal pravdu nebo ne, jestli se nemýlil a jestli konec světa nebude třeba už za deset let.

  Pořád mi to leželo v hlavě a pořád jsem nad tím musela přemýšlet. Potom jsem přemýšlela i o tom, že je mi teprve dvanáct let, takže bych umřela už v padesáti dvou. Moje myšlenky byly čím dál tím strašnější - myslela jsem na maminku a na všechny, koho to zabije.

  Nakonec jsem si ale řekla, že nad tím už nebudu přemýšlet a že nezáleží na tom, jestli konec světa přijde nebo ne. Stejně každý musí jednou umřít. To je to jediné, co opravdu musíme.

  Vizitka autorky článku na Alíkovi Krisa7

  Jak vidí problematiku zániku naší civilizace vědci? O tom si můžete přečíst v článku na serveru Technet.cz: Takhle bude vypadat konec světa. Čtyři scénáře, jak vymře lidstvo

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (100)

  Příspěvek z 3. srpna 2009 v 11:38.
  Registánka v něm napsal:

  Reakce na Terry_Strawberry:

  2 sv. byla kvůli finan. krizi!

  Příspěvek z 3. srpna 2009 v 11:36.
  Registánka v něm napsal:

  Reakce na -Billík-:

  Prasečí chřipka !14

  Příspěvek z 3. srpna 2009 v 11:30.
  Registánka v něm napsal:

  hmmmmmm

  3 světová válka může nastat kvůli sv. krizi 2 tak začala :\