Alíkovina

Přijďte na narozeninovou párty Rádia Junior

vydáno

Rádio Junior oslaví tuto sobotu v budově Českého rozhlasu šesté narozeniny. Popřát mu přijdou třeba herec a zpěvák Milan Peroutka, beatboxer En.Dru nebo zpěvačka Eva Matějovská... a můžeš i ty.

Oslava Rádia Junior, © Rádio Junior

Slavit se bude v sobotu 2. března od 14 do 17 hodin v Českém rozhlase v Praze. Pořadatelé slibují nabitý program plný písniček, soutěží a super hostů. Mezi gratulanty nebude chybět zpěvačka Eva Matějovská, energii rozproudí také beatboxer En.Dru, který sám zastoupí celou kapelu a možná se s námi podělí o pár fíglů. Nakonec zazpívá Milan Peroutka, známý třeba z pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Odpolednem plným zábavy vás provedou moderátoři Rádia Junior Jana Rychterová a Jakub Voříšek, spolu s dětskými moderátory, které můžete znát z pirátského vysílání s názvem Správná desítka. Chybět nebudou ani osobnosti Rádia Junior – Petr Ševčík alias youtuber Ševa, Klára Nováková z Hitparády a další.

Kromě hlavního programu je pro vás připravena i spousta soutěží a her a komiksový workshop, kde si můžete například vyrobit vlastní superhrdinskou masku. Každý návštěvník do 13 let dostane navíc komiksový dárek.

Zkrátka, bude to jízda!

Kdy: sobota 2. března od 14 do 17 hodin
Kde: Český rozhlas, Vinohradská 12, Praha
Vstup je zdarma.

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 1. března v 19:30.
kočička4567 v něm napsal:

Škoda mé oblíbené rádio a mám to taaak daleko

Příspěvek z 1. března v 10:39.
VeverkaČiperka123 v něm napsala:

To vypadá zajímavě, kdybych to neměla tak daleko tak bych tam možná šla. :-(