Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Přišla jsem o kamarádku

  vydáno  •  Kamarádi
  Kamarádka se chovala divně a skončilo to tak, že se se mnou přestala bavit.

  (Ilustrační snímek), © Profimedia.cz

  Moje kamarádka, jmenuje se Nikola, se se mnou začala bavit ve 3. třídě. Byly jsme BFF (best friends forever = nejlepší kamarádi/kamarádky na vždy). 

  A ve 4. třídě začalo to, čeho jsem se bála ze všeho nejvíc. Nikola mi řekla, že jsem nejhorší kamarádka, jakou kdy měla. Takhle se to stupňovalo každý den a následně mi začala nadávat vulgárními slovy. Potom už jsem ani nechtěla chodit do školy a každý den jsem se vracela s pláčem ze školy, že se se mnou Nikola nebaví, a že je na mě hnusná. 

  Potom se se mnou znovu začala bavit, ale to už jsem dávno měla novou BFF. Jmenuje se Vendula a s tou se bavím dodnes. Ale zpátky k mému příběhu. Bavila se se mnou asi týden a potom znova začala s nadáváním.

  Nakonec se moje máma s její mámou setkaly a řekly že to, jak se ke mně Nikola chová, je pěkně hnusný. Ona se mi tedy omluvila a začaly jsme se spolu znovu bavit.

  Ale ona to nedodržela a znovu začala s tím, že se se mnou nebaví. A tak je to až dodnes. A já? Už se s ní bavit nehodlám. Kdybyste viděli, jak mi nadávala, tak by jste se mi asi nedivili. Máte také někdo takový problém?

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 14. srpna 2015 ve 21:28.
  Lilianee v něm napsala:

  Reakce na Arto11:

  já to měla podobný ale já se nebojím říkat svůj názor.
  Takže až jedno zase začaly tak jsem si na ně tak trošku vyjela s tím že alespoň vím malou násobilku atd... a ony se jen vyjeveně dívaly. Netušily že to ve mě je a že se mnou je celá třída a fotky co fotily na můj mobil jsem nesmazala ale ukázala mámě. přestaly má nové kamarádky a ty dvě klesly k zemi. Jejich chyba!
  16

  anicka v něm napsala:

  chapu

  ja mnela nej kamsku atd.ale vic v mym clanku napisu

  Příspěvek z 18. července 2015 v 8:57.
  ogvd v něm napsala:

  -.-

  mě šikanuje celá škola mimo učitelek13