Alíkovina

Přišla jsem o kamarádku

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Kamarádka se chovala divně a skončilo to tak, že se se mnou přestala bavit.

(Ilustrační snímek), © Profimedia.cz

Moje kamarádka, jmenuje se Nikola, se se mnou začala bavit ve 3. třídě. Byly jsme BFF (best friends forever = nejlepší kamarádi/kamarádky na vždy). 

A ve 4. třídě začalo to, čeho jsem se bála ze všeho nejvíc. Nikola mi řekla, že jsem nejhorší kamarádka, jakou kdy měla. Takhle se to stupňovalo každý den a následně mi začala nadávat vulgárními slovy. Potom už jsem ani nechtěla chodit do školy a každý den jsem se vracela s pláčem ze školy, že se se mnou Nikola nebaví, a že je na mě hnusná. 

Potom se se mnou znovu začala bavit, ale to už jsem dávno měla novou BFF. Jmenuje se Vendula a s tou se bavím dodnes. Ale zpátky k mému příběhu. Bavila se se mnou asi týden a potom znova začala s nadáváním.

Nakonec se moje máma s její mámou setkaly a řekly že to, jak se ke mně Nikola chová, je pěkně hnusný. Ona se mi tedy omluvila a začaly jsme se spolu znovu bavit.

Ale ona to nedodržela a znovu začala s tím, že se se mnou nebaví. A tak je to až dodnes. A já? Už se s ní bavit nehodlám. Kdybyste viděli, jak mi nadávala, tak by jste se mi asi nedivili. Máte také někdo takový problém?

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (9)

Příspěvek z 14. srpna 2015 ve 21:28.
Lilianee v něm napsala:

Reakce na Arto11:

já to měla podobný ale já se nebojím říkat svůj názor.
Takže až jedno zase začaly tak jsem si na ně tak trošku vyjela s tím že alespoň vím malou násobilku atd... a ony se jen vyjeveně dívaly. Netušily že to ve mě je a že se mnou je celá třída a fotky co fotily na můj mobil jsem nesmazala ale ukázala mámě. přestaly má nové kamarádky a ty dvě klesly k zemi. Jejich chyba!
16

Příspěvek z 23. července 2015 v 17:46.
anicka v něm napsala:

chapu

ja mnela nej kamsku atd.ale vic v mym clanku napisu

Příspěvek z 18. července 2015 v 8:57.
ogvd v něm napsala:

-.-

mě šikanuje celá škola mimo učitelek13