Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Přiznala jsem, kdo doopravdy jsem a vymstilo se mi to!

  vydáno  •  kamarádi
  Jak za týden přijít o přátele?

  škola, © MAFRA

  Tak u mě to začalo, až s příchodem na střední školu. Udělala jsem si tam hodně přátel a dokonce jsem se bavila s celou třídou, což u mě není moc zvykem. Všechno probíhalo opravdu skvěle, s přáteli jsem se bavila a chodila s nimi ven.

  Vzpomínám si, jak mi říkali, že nikoho nesoudí, podle toho co se mu líbí, ale podle toho, jak s tím člověkem vychází a jak se s ním cítí. Jenže s jejich přidáním na fb, se vše změnilo. Jsem totiž člověk, co se zajímá o jistý hudební směr, styl, zájmovou skupinu. No prostě vše, co jsem tam měla, bylo to, co jsem měla já ráda a to, v čem jsem byla „jiná“ od ostatních. Nejhorší pro mě bylo, když ty věci, co jsem měla tolik ráda, začali pomlouvat.

  Samozřejmě jsem se jim bránila a vracela jim jejich urážky. Ale uvnitř mě to opravdu štvalo. Já jsem proti jejich miláčkům nic říct nemohla a oni ano? Nebylo to fér!! Pak ale začali urážet i mě a říkat, že jsem divná, a ať se jdu radši někam zahrabat. To už mi vážně ruply nervy a začala jsem je docela hrubě posílat do háje! Vážně. Přátelé za všechny prachy!!

  Tímto článkem bych Vám všem chtěla říct, když už se s někým „kamarádíte“, nepošlete ho do háje jen kvůli tomu, že se mu líbí něco, co vám ne! Je to hnusný a dětinský!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 18. prosince 2015 v 16:16.
  Kuki216 v něm napsala:

  Reakce na adaskrivan:

  Přesně :(27

  Příspěvek z 5. prosince 2015 v 9:35.
  kočilka v něm napsala:

  Já to mám podobně. Miluju skupinu Pentatonix, mám ráda Jethro Tull, Nerez, Lindsey Stirling a podobné věci a moji spolužáci z toho mají strašnou srandu. Když se já začnu navážet do toho jejich Gotta, tak mi to olatí ještě víc.  Je mi to dost líto. Ale když se podívám na to, co poslouchají oni, ani se nedivím...

  adaskrivan v něm napsala:

  :(

  Nechápu, jak můžou být lidi tak pitomý. Odsuzovat kvůli tomu, že posloucháš "jinou" hudbu... :( >:C