Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pro fanoušky Harryho Pottera

  vydáno  •  informatika
  Jste člověk, který miluje stejně jako já Harryho Pottera? Chcete se dostat do Bradavic? Žádný problém, s RPG hrou se Váš problém vyřeší.

  Z filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 2, © AllMoviePhoto.com

  Takže k věci. Určitě fanoušci Harryho Pottera chtějí být také součástí tohoto známého světa a já bych Vám chtěla představit web, na kterém můžete být jeho součástí.

  Web s názvem ‚‘ hogwarts.cz ‚‘ Vám k tomu pomůže. Nyní je registrace uzavřena, ale nesmutněte, v únoru se má otevírat, takže i Vy máte šanci se tam dostat. A o co jde? V jednoduchosti Vám to nějak vysvětlím.

  Když se zaregistrujete a Moudrý klobouk Vás zařadí do koleje (Jsou 4 koleje - Nebelvír, Mrzimor, Havraspár a Zmijozel), poté si vytvoříte vlastní postavičku, za kterou budete jako hrát. Zvolíte si jména a základní údaje. Potom si koupíte potřeby, které si musíte pro začátek koupit a můžete hrát. Na tomto webu máte také hry, famfrpál, různé soutěže, kterými získáváte peníze či body pro kolej. Můžete zde také psát úkoly a eseje, když si vyberete jaký chcete předmět a máte tu i semináře. Dále jsou tu velmi příjemní profesoři i studenti a člověk se tu určitě nenudí. Po vystudování 7 let, které jsou rozděleny tak, že za rok máte splněny 2 roky studování, tak můžete buď pokračovat ve studování dál, nebo se z Vás také může stát profesor.

  Já tento web pro Potterhead určitě doporučuji a ty kteří ho neznají, ať se tam určitě zaregistrují, je z toho krásný pocit, studovat v Bradavicích.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (8)

  Příspěvek z 22. února 2017 v 15:07.
  kubplayer v něm napsal:

  Další tipy

  ještě něco podobného je na

  hocz.org

  hogwartsishere.com

  Příspěvek z 5. února 2017 v 18:16.
  VikinkaP v něm napsala:

  Nejlepší

  Harryho Pottera mám ráda už od pěti let, a pořád se mi zdá, že v tom filmu hraju. Takže když mi dovolí se přihlásit tak budu hrozně ráda. 25

  Příspěvek z 14. ledna 2017 v 9:42.
  czechgirl v něm napsala:

  super

  Já se tam přihlásím na narozky 4