Alíkovina

Proč chci být (jsem) zpěvačka

vydáno  •  Volba povolání

Baví mě zpívání a bavilo mě už od mala. Od mých 8 let jsem chtěla být zpěvačka. Ne proto, abych byla slavná a tak, ale proto že mě to BAVÍ a že chci dělat lidem radost.

Zpívání, © DžungaráčekChlupáček

Zpěvačka chci být už od mých 8 let, co jsem poznala moji oblíbenou zpěvačku Lady Gaga. Zpívání se mi moc zalíbilo a chtěla jsem být jako ona, ale ne slavná, ale proto, že mě to baví a že chci dělat lidem radost. Od té doby si pořád prozpěvuji, tancuji a skládám písně. Představovala jsem si, jak jsem na koncertech... bylo to úžasné. Potom jsem poznala mého oblíbeného, nebo vlastně možná nejoblíbenějšího zpěváka Michaela Jacksona a později i Amy Winehouse. A tím se prohloubila moje touha být zpěvačkou.

Toto povolání by mě bavilo nejvíce. Pak by mě ještě bavilo být veterinární sestrou. Na zpívání mě baví všechno. Je to super.

Samozřejmě, že je to i někdy těžké. Hlavně začátky jsou těžké. Lidé vás odrazují a tak. Ale vy se nesmíte vzdávat. Mě to baví, takže se nevzdávám, mám svoji hlavu.:-D Je potřeba se vypořádat s kritikou. Já se s ní umím vypořádat docela dobře. Sice mi nejde všechno a jsem si toho vědoma, ale nikdo není dokonalý. Z názorů z nástěnky „jaký máte názor na moje písně“ vím, že bez kritiky to nejde. Je potřeba se na to připravit.

Další věc je také pravidelně cvičit, tedy zpívat, každý den, 20 minut denně. Samozřejmě ne, když jste nemocní, nebo máte hlasovou únavu. Ale pro to, aby se vaše hlasivky cvičily, to je důležité. Také je důležité se rozezpívat.

Hodně zpěváků kvůli tomu, že jsou slavní, ale nejen kvůli tomu, má deprese a/nebo bere drogy. Nemůžou se např. vypořádat se slávou a pak to takhle skončí. Nebo bulvár, to je taky hrůza.

Zpívání mě moc baví. A proto chci být zpěvačka.

A co vy?

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (34)

Příspěvek z 9. prosince 2018 ve 13:35.
DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

:-)

Příspěvek z 12. dubna 2018 v 17:00.
Gattina v něm napsala:

Aha...Chtěla jsem si nějakou poslechnout, nepošleš mi jedno video do pošty?

Příspěvek z 12. dubna 2018 v 15:36.
DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

Nemazala, jen jsem je dala do neveřejných, kvůli některým komentářům