Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Proč chodíme na Alíka?

  vydáno
  Já na Alíka moc dlouho nechodím, ale už jsem jeho stránky poznala. Někdo je navštěvuje třeba pět let, ale třeba je někdo nováček. A tak mu poradím, jak se tu trochu zorientovat.

  © Alík

  Když přijdeš na Alíka poprvé, tak se musíš nejdřív přihlásit. Vyplníš svoji přezdívku a heslo - jaké budeš chtít a hlavně jaké se ti bude dobře pamatovat. Až se přihlásíš, tak si přečti pravidla slušného chování!

  Pak se ti objeví hlavní nabídka - najdeš tu Domeček, Poradny, Kamarády, Soutěže, Internet a Alíkoviny. V Domečku si můžeš vybrat hry, které bys chtěl hrát. Například pexeso nebo omalovánky. Poradny jsem ještě nezkoušela, ale asi tam můžeš napsat o radu. V Kamarádech je Klubovna, kde se můžeš s někým skamarádit. Pak je tam i Pošta, kde si přečteš, co ti kdo píše. Najdeš tam toho více, ale určitě si to zjistíš sám lépe.

  V Soutěžích ti Alík nabízí možnost něco vyhrát, ale i když nic nezískáš, tak se můžeš něco nového dozvědět. V Alíkovinách si přečteš nějaké zajímavé články, které tam píší kamarádi z Alíka nebo sám Alík. Můžeš si sám vybrat, co se ti bude zobrazovat na vizitce - máš možnost tam napsat svoje jméno, kolik ti je let i jaké máš zájmy. Časem si tě přidá i Alík na svoji vizitku (ale když si tě tam nedá hned, tak se na něj nezlob - má hodně práce). Když budeš chtít jít do klubovny, rozhodně tam nepiš nic sprostého!

  Alík se stal mým nejlepším kamarádem a našla jsem si tam pár nových přátel, kteří jsou super. No zkrátka Alík je pro všechny ve věku od pěti do patnácti let. Tak chodte navštěvovat Alíka co nejčastěji - on vás určitě rád uvidí :-).

  Vizitka autorky článku na Alíkovi email

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (40)

  Příspěvek z 3. května 2009 v 11:40.
  čoki789 v něm napsal:

  mmmmmmmmmm

  Alík si nepřidává kamarády,protože to nestíhá. Můžeš si ho dát jen ty. A Alík je pro děti od 4 do 12 let a ne od 5 do 15let!!!

  Příspěvek z 24. února 2009 v 16:19.
  44terlas v něm napsal:

  tereza

  ja sem chodim jenom kvuli tomu a bysem poznala jine v jeci a moc sem rada ze todle vznikola dyky21

  Příspěvek z 23. února 2009 v 18:39.
  dzondir v něm napsal:

  palo

  ahojky16 jak se máte lidičky25