Alíkovina

Proč chodíme na Alíka?

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Já na Alíka moc dlouho nechodím, ale už jsem jeho stránky poznala. Někdo je navštěvuje třeba pět let, ale třeba je někdo nováček. A tak mu poradím, jak se tu trochu zorientovat.

© Alík

Když přijdeš na Alíka poprvé, tak se musíš nejdřív přihlásit. Vyplníš svoji přezdívku a heslo - jaké budeš chtít a hlavně jaké se ti bude dobře pamatovat. Až se přihlásíš, tak si přečti pravidla slušného chování!

Pak se ti objeví hlavní nabídka - najdeš tu Domeček, Poradny, Kamarády, Soutěže, Internet a Alíkoviny. V Domečku si můžeš vybrat hry, které bys chtěl hrát. Například pexeso nebo omalovánky. Poradny jsem ještě nezkoušela, ale asi tam můžeš napsat o radu. V Kamarádech je Klubovna, kde se můžeš s někým skamarádit. Pak je tam i Pošta, kde si přečteš, co ti kdo píše. Najdeš tam toho více, ale určitě si to zjistíš sám lépe.

V Soutěžích ti Alík nabízí možnost něco vyhrát, ale i když nic nezískáš, tak se můžeš něco nového dozvědět. V Alíkovinách si přečteš nějaké zajímavé články, které tam píší kamarádi z Alíka nebo sám Alík. Můžeš si sám vybrat, co se ti bude zobrazovat na vizitce - máš možnost tam napsat svoje jméno, kolik ti je let i jaké máš zájmy. Časem si tě přidá i Alík na svoji vizitku (ale když si tě tam nedá hned, tak se na něj nezlob - má hodně práce). Když budeš chtít jít do klubovny, rozhodně tam nepiš nic sprostého!

Alík se stal mým nejlepším kamarádem a našla jsem si tam pár nových přátel, kteří jsou super. No zkrátka Alík je pro všechny ve věku od pěti do patnácti let. Tak chodte navštěvovat Alíka co nejčastěji - on vás určitě rád uvidí :-).

Vizitka autorky článku na Alíkovi email

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (40)

Příspěvek z 3. května 2009 v 11:40.
čoki789 v něm napsal:

mmmmmmmmmm

Alík si nepřidává kamarády,protože to nestíhá. Můžeš si ho dát jen ty. A Alík je pro děti od 4 do 12 let a ne od 5 do 15let!!!

Příspěvek z 24. února 2009 v 16:19.
44terlas v něm napsal:

tereza

ja sem chodim jenom kvuli tomu a bysem poznala jine v jeci a moc sem rada ze todle vznikola dyky21

Příspěvek z 23. února 2009 v 18:39.
dzondir v něm napsal:

palo

ahojky16 jak se máte lidičky25