Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Proč jste takoví?

  vydáno  •  Internet · Šikana · Kamarádství
  Proč kritizujete ostatním články, zatímco sami nic nevymyslíte? Co je špatného na tom, že někdo nemá rád Vánoce, někdo kostely, někdo rád vyrábí, plete, nebo se chce svěřit? Proč by o tom nemohl napsat článek?

  otazník, © Radkaa

  Nelíbí se mi, že skoro u každého článku, který v Alíkovinách vyjde, se objeví komentáře typu: "Ježiš, to zas byl článek. O čem to má jako být?" a "Panebože, když se ti to nelíbí, tak je to tvoje věc, nás to nezajímá," nebo "Proč tu píšeš takové voloviny, co to má být?"

  Tak napište článek vy! Do Alíkovin může psát každý! Jsem ráda, že jsou i takoví, kteří se vyjádří kladně, pochválí článek a pokud s ním nesouhlasí, napíšou to slušně. Není přece každý článek volovina jen proto, že je v něm jiný názor, než máte vy!

  Ale tohle se děje nejen v Alíkovinách... I v běžném životě sotva máte jiný, odlišný názor, okamžitě se o vás rozjedou pomluvy a mnoho lidí na vás potom zanevře a přestane se s vámi bavit.

  Vím, že jestli tenhle článek vyjde, také se objeví v diskuzi mnoho komentářů, o kterých jsem psala na začátku. Nevadí mi to - mám svůj názor, za kterým si stojím. Ale zamyslete se nad tím, proč to děláte. Líbilo by se vám to? Stojí to za to? Proč jste takoví?

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (200)

  Příspěvek z 24. dubna 2011 ve 20:08.
  Chauchau v něm napsal:

  To je ale pravda!

  To je pravda, skro u každého článku ti nadávají pokud zrovna nesouhlasí s tvým nzorem. Já osobně jsem sice trochu padlá na hlavu a mám ráda legraci ale dokážu si popovídat i normálně a když dojde  takovýmto tématům tak to je.........ani to tady nebudu psát. Někteří lidé i tady na Alíkovi (nebudu je jmenovat oni ví kdo to jsou) ponižují lidi kteří mají jiný názor než oni sami.

  Příspěvek z 5. března 2011 v 17:30.
  tátátá v něm napsal:

  Pěknej článek.

  Máš pravdu.Někdo nikdy nic nevymyslí a místo toho jen kritizuje články ostatním.Jinak moc pěknej článek.25

  Příspěvek z 18. února 2011 ve 12:16.
  embr v něm napsala:

  Reakce na Vickey:

  Mně to neva jak rada se neco dozvim