Alíkovina

Proč (ne)chci být slavná

vydáno  •  Volba povolání
Každý někdy zauvažoval nad tím, jaké by to asi bylo, kdyby byl zrovna on slavný. Myslel by si, jak to bude super, jak ho všichni budou obdivovat, jako třeba on obdivoval Avril Lavigne, 5angels a další slavné osobnosti. Jenže je potřeba si uvědomit, že tyto lidi taky někteří nemají rádi a neobdivují je. Spíš je jen pomlouvají, nebo se jim vysmívají.

Avril Lavigne vystoupila v pražské O2 Areně - (8. července 2008), © MAFRA

A teď si představte, že jste slavní vy. Někdo vás bude mít rád, bude vás obdivovat a bude vás chtít osobně znát. Ale co ty záporné osoby, co vás budou nenávidět, nadávat na vás, nebo vás pomlouvat? To vám vážně nebude vadit, že tohle dělají? Teď si asi říkáte: "Však mě je to jedno, já bych to přežil." Ale to si jenom myslíte. Začalo by vám to vadit a jakmile byste se jednou stali slavnými, už se to nedá změnit.

A co teprve novináři - ti vám pokoj nedají. Jsou pohotově u všeho, co se stane. Neměli byste soukromí, o každém vašem pohybu by věděl ihned celý svět a to není dobré. Proto si dobře rozmyslete, než příště budete říkat, že chcete být jako oni - jako všichni ti slavní, kteří mají vlastně hrozný život bez soukromí.

Podívejme se třeba na Avril Lavigne. Když se rozešla se svým přítelem Deryckem Whibleym a do hodiny to věděl celý svět. Bylo to všude na internetu, i tady v Čechách. Do hodiny to tu bylo až z Ameriky. Zajímavé, že? A tohle by asi nechtěl nikdo.

Já vás vážně nechci odrazovat od toho, abyste třeba zpívali nebo hráli na klavír, housle a podobně. Jen jsem chtěla upozornit, že sláva může mít i své méně příjemné stránky.

Vizitka autorky článku na serveru Alík.cz Winky13

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (94)

Příspěvek z 6. prosince 2009 ve 13:05.
arnosi v něm napsala:

Reakce na Strašpytlačka:

jo a ještě nemusíte mít dítě(děti)

Příspěvek z 6. prosince 2009 ve 12:59.
arnosi v něm napsala:

chcu...........

......chcu být hvězda už mladá mohla bych vynechávat školu ale o to tet nejde dospělé hvězdy nemusí mít dítě no ale je to snat pocta27

Příspěvek z 21. listopadu 2009 ve 13:35.
1Danielka v něm napsal:

Být slavná

26být slavná je super poznáte ruzné lidi a spoustu věcí ne?