Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Proč to není jako dřív?

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 21. srpna 2018 v 8:46.
  konemy v něm napsala:

  MartinVo: Tenhle článek je více než dva roky starý, moje názory už se opravdu hodně změnily, dneska bych tohle nenapsala, tak to prosím ber s nadhledem. :-D

  Příspěvek z 20. srpna 2018 ve 12:45.
  MartinVo v něm napsal:

  My jsme měli vždycky teda ve třídě lidi normální. Nevidíš to tak nějak moc černě? Pokud má někdo peněženku za 3 tisíce, tak mu ji teda nezávidím. Ale nevěděl bych za kolik ji má, mě nikdo cenovky od dárků nikdy neukazoval:-D Jinak počítám že va vaší třídě ji asi ten člověk dostal. Má ji snad vyhodit?:-)
  No tak mají telefony. Neřeším. U nás populární kluk nebyl falešný. Proč bych to tak měl brát u lidí co jsou populární. U nás třeba ten kluk ostatní doučoval matiku. Mě taky. Byl fajn. Není v tom tak taky nějaká ta závist? Někoho máme rádi, někdo nám povahou nesedne. Ale teda nenapadlo by mě kritizovat za kolik má kdo věci nebo tvrdit že jsou populární falešný. Někdo možná jo. Ale ty vidíš všechno černě, ne? Nebo celá třída je falešná, divná, jen ty jsi ok?

  Příspěvek z 18. srpna 2018 v 15:10.
  _kebaba_ v něm napsala:

  Naprostý souhlas!

  Příspěvek z 18. srpna 2018 v 15:05.
  viky-10 v něm napsala:

  Ahoj názor na to mám stejný. Zpěvačká SharkasS také

  Příspěvek z 17. srpna 2018 v 11:57.
  anet_mx_26 v něm napsala:

  Ahoj, mám to asi tak stejně. Něco mi přijde hrozně nenormální a něco je fakt super (jako na moderní době). Jenom chci říct, že to, že ve 20. století si holky normálně ve 12 hrály, je v pohodě, že na kluky nebylo ani pomyšlení tak... Nechci ti nijak ukřivdit, ale dnes je to prostě tak. Je to normální, že už ve dvanácti holky myslí na kluky. I ve 20. století tomu tak bylo. Znám i spoustu holek, které na kluky ještě ve 12 nemyslí, ale hrají si a baví je to :-). Ale pak je druhá skupina, která už si sice nehraje, ale taky blbnou venku. Někomu prostě začíná puberta dřív, někomu později. Někdo patří k holkám, které si hrají a na kluky vůbec nemyslí, někdo zase k těm, které jen tak blbnou venku a puberta je chytla o něco dřív. Jinak, s těma zmalovanýma holkama s tebou na sto pro souhlasím R^R^R^R^R^R^R^

  Příspěvek z 6. března 2016 ve 14:22.
  mišinka2003 v něm napsala:

  Reakce na šťěnátko2015:

  Ahoj, neznámé se náhodou já jsem taky z 6.B a holky z áčka jsou taky hrozně zmalované(teda až na některé jedince). 25

  Příspěvek z 7. února 2016 ve 14:23.
  Alčax v něm napsal:

  Reakce na Lilianee:

  K těm mobilům, já mám samsung (nevím pořádně to celý jméno mobilu) kterej je velkej asi jako... kreditní karta (ok, to je hodně blbý přirovnání) ale nevadí mi to!
  Jednou sem seděla u hospody na plastové židli a psala sms a najednou jsem přpadla dozadu. A můj mobil? Trošičku se odřel na boku (škrábanec asi o velikosti řasy) a jinak nic. Když s ním hodím o zem, jenom z něj odletí kryt, a jinak nic :)

  Příspěvek z 3. února 2016 ve 13:54.
  Lipuska v něm napsala:

  Puberta asi těžko začíná v deseti,desetiketý holky si hrajou ještě s hračkama,když mě bylo deset tak sem si hrála s panenkama a dnes vidím že každý druhý 9-10 ,lety dite ma nejnovejsi iphone.Haranti jedni nevděční.Chtěla bych bejt taky z období co bývávala třeba moje babička vždycky mi vyprávěla jak se ségrou vždy na půl dne zmizely a vrátily se až na večeři,a celý den si hráli.Jenže teď jsou na každym rohu feťáci,pedofilové,zloději a další takže svět je dnes nebezpečný:(((Nemluvě o islámistech(radikálnich)

  Příspěvek z 29. ledna 2016 v 10:10.
  KrysaTheStrange v něm napsala:

  Reakce na Colosalko:

  Jistě, vím že je to věc každého........ale jen mne to mírně překvapilo (Stejně říkala že to byla hloupost XD )

  Příspěvek z 25. ledna 2016 ve 21:02.
  a_u v něm napsala:

  Reakce na Smejkyyy:

  Ty jsi taky dobrá :D V 70. letech se 13 holky vdávaly a měly děti? U nás? Ona opravdu nepsala o pravěku, ale o dětství našich rodičů... Že ta mládež nebyla tak zkažená jako dneska... :D Ano, samozřejmě že je každého věc, kdo se maluje a kdo ne...Ale jedenáctileté holky? To už tak normální nebude...A co se týče toho mobilu, desetileté děti opravdu nepotřebují Iphone 6...Něco mi říká, že Ty taky budeš jedna z těch "slečinek"...No nic.

  Příspěvek z 25. ledna 2016 ve 12:25.
  Colosalko v něm napsal:

  Reakce na KrysaTheStrange:

  Aj ja som videl ten film :D Keď jej to vyhovuje tak nech pozerá, niekto pozerá rozprávky v 13-rokoch ako ja a čo? Niekto pozerá filmy pre dospelých nech pozerá, hoci by nemal ale je to jeho vec a vie, že to môže mať následky :)

  Příspěvek z 25. ledna 2016 ve 12:23.
  Colosalko v něm napsal:

  Reakce na Lilianee:

  Tak je to so všetkými telefónmi /nehovorím o odolných/... Existuje mobil s 11mm hrúbkou takže ten ti spadne je zlomený na polku. Dá sa tomu brániť fóliou proti škrabancom, tvrdeným sklom a ešte puzdrom koženým aj na predok. Keď s ním zaobchádzaš dobre nestane sa nič.
  PS: Iphone je ešte medzi lepšími mobilmi v rozbíjaní skla :)

  Příspěvek z 25. ledna 2016 ve 12:21.
  Colosalko v něm napsal:

  Každý môže mať názor

  Ahoj :) Pekné názory ale predstav si život v minulosti- pri všetkom ťa sledovali, nemohla si vyjadriť názor... Teraz je to práve o tom, že ten názor môžeš vyjadriť. Píšte o iPhone ale veď je to rovnaký mobil ako ten váš len drahší. Keď na to majú peniaze nech to kúpia, keď sa chcú dievčatá maľovať nech to robia... Každý má svoj názor. Nehovorím, ani mne sa nepáči, že sa 10 ročné maľujú ale keď sa im to páči ich vec :) 16
  PS: Ani ten tvoj názor ti neberiem

  Příspěvek z 23. ledna 2016 ve 21:11.
  šťěnátko2015 v něm napsala:

  souhlas

  Musim s tebou souhlasit tahle doba je jinaci. U nas ve tride(6.B) se to malovani a chozeni nastesti jeste neresi ale v 6.A už jsou všechny holky zmalované a vypadaji hrozne! Super clanek.jo a jemi 11

  Příspěvek z 23. ledna 2016 v 18:23.
  konemy v něm napsala:

  Reakce na Smejkyyy:

  Nebudu se s tebou hádat, klidně si mysli, že jsem zatrpklá. 21 Je mi to jedno.

  Příspěvek z 23. ledna 2016 v 17:55.
  unous v něm napsala:

  "Pokrok bohužel nezastavíš....."

  S tvým článkem nemůžu než souhlasit. Minulost i naše součastnost měla mnoho výhod i nevýhod. Asi bych se nechtěla vrátit do časů, kdy bych se musela ve 13ti vdát a pak se stát "strojem na dědice", ale na druhou stranu se mi ani nelíbí např. neúcta mých součastníků a neschopnost odložit jejich elektronické kamarády.


  Myslím si, že nad tvým článkem se stojí za to zamyslet :)

  Příspěvek z 23. ledna 2016 v 16:51.
  Smejkyyy v něm napsal:

  Reakce na konemy:

  Zkrátka si dost zatrpklá a to je ji 11..:D Ano, ať se malují, mně to vůbec nevadí, je to jejich věc, já si taky třeba kupuji pořád nějaké nové hadry..:D

  Příspěvek z 23. ledna 2016 ve 14:39.
  konemy v něm napsala:

  Reakce na Smejkyyy:

  Tvůj názor. Jak myslíš.
  Já nemluvím o malování, spíš o zmalování jak prostitutka.
  Nemám nic proti mobilu, mám dotykový, ale proti posedlosti nejnovějšími Iphony atd.

  Příspěvek z 23. ledna 2016 ve 13:09.
  natalspapalredkvicku v něm napsala:

  pravda

  máš úplnou pravdu,je mi 9 a holky ze třídy(kromě mě) si lakují nehty a užívají make-upu!!!!!
  PS:některý děcka z třídy měli dotykový mobil u1.třídy!!!!!!
  jinak supr článek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2525252525252525252525252525252526262626[26

  Příspěvek z 23. ledna 2016 ve 12:48.
  Smejkyyy v něm napsal:

  Škarohlíd

  Ty budeš pěkná škarohlídka? Článek o ničem, který jen kritizuje. To bys vážně chtěla žít v minulosti? Byly časy, kdy se 13leté slečny musely provdat a mít děti. Ale pokud to chceš, posluž si...:D A když se chce někdo malovat, ať se maluje, tobě do toho vůbec nic není. To platí i o mobilu, já vážně odmítám mít nějaký mobil 8 let starý. Zkrátka nekritizuj, dnešní doba je daleko lepší než doby předešlé.

  Příspěvek z 23. ledna 2016 ve 12:14.
  raucherka v něm napsala:

  Reakce na konemy:

  to máš pravdu 25

  Příspěvek z 23. ledna 2016 v 9:15.
  Pavla04 v něm napsala:

  přesně

  Příspěvek z 23. ledna 2016 v 8:27.
  SVETLO v něm napsal:

  hezký článek

  Souhlasím s tebou

  Příspěvek z 22. ledna 2016 ve 20:27.
  konemy v něm napsala:

  :-)

  Všem moc děkuji:-)

  Příspěvek z 22. ledna 2016 ve 20:27.
  konemy v něm napsala:

  Reakce na raucherka:

  Špatné na nich není nic, ale není nutné mít jich 200, utrácet za ně 200 000 a chlubit se s nimi ve škole.

  Příspěvek z 22. ledna 2016 v 19:37.
  Lilianee v něm napsala:

  Podobně

  Kdyby jste vyděli naši třídu opravdu nevím jak by jste reagovaly. Samé řasenky, laky na nehty, kluci, barevné vlasy... Navíc se ty holky navzajem zrazují. A to doslova. Chvíli jsou kamarádky chvíli ne...Královna třídy (vlastně školy) mě psychicky šikanuje protože s ní nedržím, nelakuju si nehty, nemám v plánu jí dohazovat kluky (ano ostatní jí v tom pomáhají) nemaluji se a mám jiné zájmy než ona. Pomlouvá mě a to dost hrozně, kdyby tak věděla co ji čeká (máme kontakt s třídní a ona to s ní pak vyřeší). Já nemám nic proti tomu že ty holky takové jsou ale neměli by mě posuzovat když mě pořádně neznají to ne. Jinak já to neřeším.
  A ještě něco. Mám Iphone4 a moc to teda nevydrží, jednou tzo spadne z výšky 20cm. a už mám na displayi malou čárku. Jednou ti to spadne a je po mobilu( případ kámošky). Ale dají se koupit ochranné obaly které by měli pomoct.


  Musím s tebou souhlasit

  Příspěvek z 22. ledna 2016 v 19:35.
  a_u v něm napsala:

  Jojo, časy se mění...Taky  mě dokážou pořádně hnout žlučí ty zmalované dvanáctileté rádoby frajerky, co se tak akorát zajímají o kluky a kašlou na školu...
  Pěkný článek. Doufám, že budeš takhle rozumná pořád a neboj, v patnácti si na tuhle dobu zvykneš...Normální lidi se ještě pořád najdou, věř mi :)

  Příspěvek z 22. ledna 2016 v 18:35.
  danulika10 v něm napsala:

  máš pravdu

  úplně si to vystihla a článek se ti moc povedl :-)

  Příspěvek z 22. ledna 2016 v 17:38.
  raucherka v něm napsala:

  Reakce na raucherka:

  Jinak nechápu, co je špatného na Baby lipsech a Eosech25

  Příspěvek z 22. ledna 2016 v 17:33.
  KrysaTheStrange v něm napsala:

  Hm...

  Ano, nová doba je o trochu (čtěte: o moc) jiná.
  (Och nejvíc mě dostalo, když mi moje 12-letá spolužačka řekla že viděla 50 odstínů šedi).
  Řeknu to takhle - populární lidé jsou FALEŠNÍ -.-
  Falešný smích, falešné přísahy přátelství. Všechno je sakra falešné!
  Teda...můj názor.....článek je super.... :D