Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  První láska

  vydáno  •  Vztahy
  Ahoj holky, zajímá vás už nějaký kluk a bojíte se mu to naznačit? Jste jenom kamarádi anebo o vás nic neví? Mám úplně stejné problémy a takhle je řeším.

  Dětská planeta , © Petr Topič

  První láska bývá z počátku obtížná. Je to krásný pocit, ale když je neopětovaná, může bolet. Některé holky budou sklíčené, smutné, propadnou stresu a depresi, některé si zvyknou. První láska nám většinou nevydrží po celý život, ale není to nemožné.

  Zamilovala jsem se, co teď?

  Tak teď rozhodně nedělej nic. Smiř se s tím a nepropadej panice. Snaž se tomu klukovi dát najevo, že vůbec existuješ. Ne tím, že mu dáš svačinu nebo opsat úkol, ale třeba mu napiš. Nebo si s ním popovídej. Všimne si tě a třeba se mu taky zalíbíš.

  Jsme kamarádi, vadí to?

  Vadí to, pokud tě bere jen jako kamarádku. Pokud se mu už třeba líbíš, tak to nevadí. Máš šanci. Pěkně se obleč, buď příjemná a milá. Někam ho pozvi. Neboj, není to ostuda.

  Usmívej se a pomáhej mu, když má problémy. To kluci ocení. Nebuď ovšem taková ta ''klukanda''. To se klukům nelíbí. Chtějí holku, která bude křehká a kterou budou moct chránit. Každý je ale samozřejmě jiný. Zkus si najít nějaká pravidla flirtu a řiď se jimi.

  Když to vyjde? Tak to máš vyhrané. Dál se řiď instinktem. A když ne? Tak nebuď smutná, nestojí ti za trápení. Přijde někdo jiný a třeba už to bude ten pravý.

  Hodně štěstí holky.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 30. dubna 2014 v 11:07.
  JurovaKika v něm napsala:

  Reakce na legofriends:

  Tak pak napiš co a jak, a hlavně buď přirozená. 25

  Příspěvek z 30. dubna 2014 v 11:06.
  JurovaKika v něm napsala:

  Reakce na matisek005:

  Každý má své metody. Já jsem na svého nynějšího přítele nemusela zkoušet nic, jen jsem si s ním povídala a byla jsem přirozená. Teď jsem spolu rok. 25 (Autorka článku)

  Příspěvek z 25. března 2014 ve 13:37.
  legofriends v něm napsala:

  díky za radu

  moc vám děkuji za radu.Brzy to vyzkouším.Už mám jednoho kluka vyhlídnutýho.26