Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Půlka prázdnin je fuč. Je to škoda?

  vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Prázdniny
  Prázdniny mám ráda. Je to báječná doba, kdy se nemusí vstávat do školy. Je pravda, že se ráno budím dřív než ve školní rok, ale musím si přece užít toho volna! Letošní prázdniny nejsou právě nejteplejší. I tak jsme se už byli namočit na koupališti. Byla to těžká pohoda. S mladší sestřičkou jsme se ve vodě vydováděly, pak nám tatínek koupil langoše a zmrzlinu. Obojí milujeme.

  Koupaliště, počasí, © Iveta Lhotská

  Jsou dny, kdy nemůžeme jet na koupaliště. To se můžeme zchladit v nafukovacím bazénu na balkoně. I tak je to fajn. K tomu si občas něco ugrilujeme.

  Když není zrovna počasí na koupání, podnikáme s rodiči výlety. Jezdíme po okolí na různé akce pro děti, podívat se na nějaký hezký zámek nebo do lesa na houby a borůvky. Z hub pak maminka udělá nějakou dobrotu, třeba polévku (tu mám moc ráda) a z borůvek si děláme koktejly a koláče.

  Volno také trávím čtením hezkých knížek a samozřejmě sledováním pohádek a příběhů na DVD. Někdy si zahraju hry na počítači. Před prázdninami jsem měla narozeniny a dostala jsem prima deskovou hru Pizza, takže si taky občas doma všichni zahrajeme. Je to legrace.

  Také za domem na hřišti se dá všelicos podnikat. Dětí tu bydlí hodně.

  Prázdniny se prostě dají trávit všelijak. Je mi líto, že už polovina je za námi, ale zas se těším na spolužáky a paní učitelku.

  Vizitka autorky článku na Alíkovi Adinka1

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (41)

  Příspěvek z 31. srpna 2008 v 19:01.
  Lukša1000 v něm napsal:

  Reakce na Lukša195555:

  Souhlasím  s  tebou !252525252525252525

  Příspěvek z 31. srpna 2008 v 18:59.
  Lukša195555 v něm napsal:

  skola

  Myslím  si  že  když  prázdniny  skončí  není  to  škoda .25252525252525252525

  Příspěvek z 29. srpna 2008 v 9:39.
  adika96 v něm napsala:

  Reakce na PrinceznaPirátů:

  prázdniny navždycky 4ever si normal??? a co by si asik dělal kdyby si nic neuměl??, to bys nemohl chodit ani na toho Alíka kdybys neuměl č2121íst!! né sranda mě by se to taky šiklo mít prázdniny aspoň 5 měsíců