Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Pyžamová diskotéka

  vydáno  •  Volný čas venku · Prázdniny
  Na oslavu začátku prázdnin a ukončení dalšího školního roku se rozhodly tři maminky z naší vesnice uspořádat pro děti i dospělé diskotéku v pyžamech. V pátek 26. června jsme se sešli na hřišti, soutěžili, hráli si... prostě řádili, protože už začaly prázdniny!

  Pálení čarodějnic. - Za čarodějnice se převlékly i děti z frýdecko-místecké mateřské školy Sluníčko. (30. dubna 2009), © MAFRA

  Proběhla soutěž o nejlepší noční úbor mezi dětmi a dospělými - vítěz dostal šampus, dítě samozřejmě rychlé špunty. Na to, že nejsme ani vesnice (jen osada), se u nás pořád něco děje. Posuďte sami: 30. dubna se pálily čarodějnice, které jsme sami udělali. Pak se hrál tradiční fotbalový zápas svododných proti ženatým. Další akcí byl Den dětí. Soutěže, hry, táborák, tombola... buřty a pití jsme dostali všichni.

  Akce číslo 3 - Kosafest. Na hřišti se sejdou nadšenci, kteří ještě umí používat kosu, a nápaditě oblečeni sekají určený kus trávy na čas. Odpoledne ještě někteří lezou na horu vyrobenou z prázdných beden od piva. Minulou sobotu na louce u školního statku skákaly svou soutěž přes překážky kobylky. Bylo pěkné počasí, tak jsem tam vydržela celé odpoledne. Na podzim máme lampionový průvod... no není to skvělé, bydlet v takové úžasné osadě?

  Kdybyste nás hledali, tak jsme Horšov u Horšovského Týna, okres Domažlice, kraj Plzeňský.

  Horšov u Horšovského Týna

  Zdroj: Mapy © PLANstudio

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (7)

  Příspěvek z 2. srpna 2009 v 17:37.
  Billíček v něm napsal:

  for you....

  Nevim jestli se tomuhle dá říkat  ,,pyžamová diskotéka" kdyby mi tohle někdo řekl tak bych si myslela že myslí ,,pyžama párty" takže název neni moc trefnej... jinak myslim že až budeš psát slohovky budeš mít jedničky...164

  Příspěvek z 3. července 2009 v 16:23.
  Bajíček v něm napsal:

  ddddddddd

  No my jsme to s kámoškou nic neslavili no zen druhej dne v sobotu po vysvědčení jsme si udělali mini párty trvala tak 15 minut jenom sjem se tam chechtaly pili s takovejch mini skleniček na alokohol jsem si do těch skleniček nalili mattonku a jedli tyčinky a bonbony.

  Příspěvek z 3. července 2009 v 15:33.
  Bar22 v něm napsal:

  Trochu divný

  Mš se zdá že s tou kosou je to trochu divný jinak dobrý4