Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Recenze: EOS vs. Baby Lips

  vydáno  •  vztahy
  Dříve se mluvilo jen o slavné klasice Astrid, následovala éra Labela. Teď na české trhy vtrhly americké produkty od firem Maybelline a Evolution of Smooth, tzv. EOS. Který si koupit, aby splnil vaše požadavky? A nelitovali peněz? Já jsem si koupila oba dva.

  Balzám eos s příchutí Vanilla Mint je momentálně vyprodaný. Pomohly tomu i celebrity., © evolutionofsmooth.com

  Baby Lips

  Baby Lips jsem si pořídila v DM. Stál 59 Kč a to je za balzám docela dobrá cena. Baby Lips jsou u nás dostupné v 6 příchutích. Já mám Cherry Me. Je červený s příjemnou třešničkovou vůní. Vůně je velice silná a i na rtech je cítit. Všechny balzámy mají sluneční ochranu SPF 20. Což je dobré jak v létě, tak i v zimě. Na rtech má příjemné mazavé složení. Balzám Cherry Me má silnou červenou pigmentaci a rty jsou po něm krásně červené. Má dobrou výdrž. V létě se neroztéká, jen je trošku mastnější, čímž se lépe nanáší. Vydrží na rtech poměrně slušně.

  EOS

  EOS jsem si pořídila také v DM, ale za cenu 159 Kč.Což mi přišlo hodně. Ale asi to každý znáte, prostě jsem ho chtěla. Když jsem ho otevřela, jeho vůně nebyla taková, jako jsem čekala. Cítila jsem umělou chemickou vůni, která se linula z EOSu Summer Fruit neboli letní ovoce. Ale je pravda, že po chvíli jsem si tu vůni docela oblíbila. EOS má roztomilé balení ve tvaru vajíčka. Jeho nevýhoda je, že se mi občas někam zakutálel. Ale to balení je opravdu cute. Když si EOS ze rtů olíznete, je sladký. Chutná opravdu dobře. Mínus je, že pak EOS rychle mizí. Mrzelo mě, když se mi škrábl nehtem. Udělala se šmouha a ta už nezmizela. EOS je prý ze 100% přírodní a z 95% procent organický. No, nevím, když jsem ucítila tu vůni, měla jsem jiný názor a i mé kamarádky. Jediné, proč bych si asi ještě koupila EOS, by bylo znovuobnovitelné balení.

  A moje doporučení?

  Který balzám bych vám doporučila? Baby Lips. Koupila bych si EOSy ještě někdy? Asi ne, možná ano. Který je váš oblíbenec a kolik jich máte? Já mám 1 EOS a 1 Baby Lips, ale Baby Lipsy si plánuji hodně rozšířit.

  Autorka: (12 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  Příspěvek z 7. března 2016 ve 14:10.
  TerriEstrabao v něm napsala:

  BL!

  Mám 1 EOS a 7 Baby Lips a BL jsou určitě lepší 410

  Příspěvek z 5. března 2016 ve 20:36.
  SHeywood v něm napsala:

  Eos

  Rozhodně eos1111111 B-Lipsi mi přijdou už hoooodně ohrané. Musela jsi mít fake. EOS je fakticky NEEEEEJJJJJ

  Příspěvek z 3. března 2016 ve 22:57.
  Lola v něm napsala:

  Eos

  Mám tři baby lipsy a dva eosy. Baby lipsy jsou sice super ale eos je podle mě nejlepší! 10