Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Recenze filmu Accel World: Infinite Burst

  vydáno  •  Filmy

  Accel Wolrd: Infinite Burst je animovaná akční science-fiction. Příběh je o pár desítek let vzdálené budoucnosti, která se točí kolem virtuální reality v podobě tzv. „zrychleného světa“, díky které každý Bustr Linker (uživatel tohoto druhu virtuální reality) může mnohonásobně lépe vnímat okolní čas a mít lepší reflexy, čímž získá v běžném životě mnoho výhod.

  Yellow Radio, © 12lvíčat

  Film se skládá ze dvou částí. První část je tvořena rychlým shrnutím událostí celého anime, které se skládá z 24 dílů po 24 minutách. Druhá půlka je tvořena bojem všech sedmi králů proti hrozbě celého universa Accel world.

  Co se týče postav tohoto filmu, tak hlavní hrdina je nic moc. Jedná se spíš o takového „kabelkového psíka“ druhé hlavní hrdinky Kuroyukihime, díky které má děj zápletku. Hlavní záporák anime také ničím nenadchne, a to hlavně pro svůj charakter (je to zbabělec, manipulátor a na konci i ubožák) a kvůli tomu, že je silný jen kvůli krádežím schopností ostatních hráčů. Mezi postavy, které za něco stojí, patří podle mě Ash Roller (neotesanec a čestný chlap v jedné osobě), Himi Akira (pomocnice pro Bustr Linkery - začátečníky) a Takumu Mayuzumi (osoba balancující na hraně dobra a zla a přítel hlavního hrdiny).

  Pokud jde o grafiku a hudební stránku filmu, tak grafická stránka je na velmi dobré úrovni (obzvláště vzhled Burstr Linkerů je velmi povedený a prostředí ve velkoměstě také). Hudební stránka také není špatná, ale není hlavním tahounem filmu.

  Celkové hodnocení tohoto anime filmu je za mě průměrné, jelikož klady a nedostatky jsou ve vyváženém poměru. Mezi zápory patří hlavní hrdina, ne moc dobrý děj a postavy, které jsou nic moc, až na pár výjimek. Hlavní klad je grafika a hudba, díky které tento film patří alespoň mezi průměr.

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 23. srpna 2018 v 9:34.
  JáJá1 v něm napsal:

  Film neznám, ale článek se mi líbí.

  Příspěvek z 17. srpna 2018 v 10:27.
  Šároušek v něm napsala:

  Hezky článek a ten film je taky pekny R^R^