Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Recenze na Star Wars Battlefront 2; hrůza nebo úspěch?

  vydáno  •  Sci-fi · Hry

  Star Wars Battlefront II je hra, ve které můžete vést bitvy v prostředí Hvězdných válek. Od minulého dílu však nabízí všechny éry, více postav, a dokonce i singleplayrovou kampaň. Podařilo se splnit očekávání fanoušků?

  pařmen, © Matisek

  Na tuhle hru jsem čekal hodně dlouho. Asi půl roku. Předobjednal jsem si a vstával jsem o půlnoci, abych si ji mohl zahrát. Vyplatilo se to?
  Příběhovou kampaní. Příběh se točí kolem elitní jednotky Inferno Squad, které velí komandérka Iden Versio. Kampaň nám poskytla zajímavé zvraty (které byly podle mě trochu předvídatelné), cutscény jako ve filmu,úžasnou grafiku (obličej hlavní postavy je modelován do těch nejmenších detailů), dechberoucí prostředí, výběr mezi stealthem (nenápadné plížení) a akcí, a možnost hrát za Luka Skywalkera, Hana Sola, a dokonce za Landa Calrissiana. Příběh začíná u bitvy o Endor (Star Wars: epizoda 6) a končí před sedmou epizodou. Jediné, co bych mohl vytknout, je angličtina (Ti, co neumí, mají smůlu. Doufám, že se české titulky přidají), nízká doba hraní, příběh jsem dohrál za pár hodin.

  Jak ale dopadl mutliplayer? Taky dobře. Celý systém funguje úplně jinak, než v minulém díle. Máte 5 herních módů (doufám, že jich bude v budoucnosti více) a všechny jsou plné akce. Dostanete taky možnost si vybrat třídu, můžete být Assault (To je normální pěšák, ale je dobrý pro ty kterým ostatní třídy nesedí), Heavy (Ten má velice těžké zbraně, je pomalejší, ale dokáže odrazit i větší útoky.), Officer (Ten má automatizovaný blaster, může dávat rozkazy (Ale zatím jenom jeden; „Jděte za mnou!“.)), Specialist (To je vlastně odstřelovač.). Ale za battlepointy (To jsou herní body) si můžete odemknout vozidla, stíhačky, hrdiny. Battlepointy se získávají zabíjením nepřátel (Jak jinak.). Takže ten, co umí hrát lépe, si dříve zahraje za Darth Maula ]:-) (Tedy, já mám smůlu). Dále tu máme systém star karet. Star karty vám umožňují si zlepšit schopnosti vašeho hrdiny, vojáka, vozidla, stíhačky. Ale zajímavější věc je to, jak se tyhle karty získávají. Můžete si je koupit z Cratu (bedny), nebo je vycraftit. Craty se kupují, za kredity (ty dostáváte na konci každé hry, nebo je dostanete, za to, že jste splnili event). Karty se craftí z craft parts (Ty máte z eventů, nebo z Cratu). Kolem Cratů bylo ale velké haló, protože se mohly kupovat za peníze a to by nebylo fér, oproti neplatícím hráčům. Teď na tom EA pracuje, ale zatím je vše v pořádku. Taky by bylo špatné nezmínit Arcade mode, kde můžete hrát (sám nebo s kamarádem) podle předem určených scénářú, nebo si namixovat hru, podle vaší libosti.

  Když to všechno sečteme, máme super hru, kterou můžete hrát až nezdravě dlouho.
  Na závěr tu mám plusy a mínusy hry, a video, kde masakruji povstalce (nejsem šílenec, fakt ne...8-o)

  R^ Skvělá grafika
  R^ Úžasný příběh
  R^ Všechny éry
  R^ Velké množství zbraní, stíhaček, vozidel, hrdinů
  R^ Hratelnost multiplayeru (Přemýšlím, jestli nejsem až moc dlouho na Playstationu)
  R^ Stále doplňující se obsah
  R^ Žádný season pass. (V prvním díle byly peníze pryč jenom kvůli pár mapám a postavám)

  Rv Nízká hratelnost příběhu
  Rv Málo multiplayerových módů
  Rv Málo map a módů v Arcade
  Rv Museli udělat druhou hru, aby byla dobrá. (Peníze jsou opět pryč za první díl.)

  A na závěr to video. Děkuji, že jste věnovali pozornost až tady (Lidi, ta hra je jednoduchá, jenom já to neumím vysvětlit :D)

  Autor: (12 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (8)

  Příspěvek z 4. prosince 2017 v 16:40.
  aragon123 v něm napsal:

  -MM- To by podle mě bylo super! Už nějakou dobu zkouším recenzovat hry, ale soutěž? To by byla skvělá šance!

  matisek005 v něm napsal:

  –MM– Hraji hry na Playstationu 4 a na PC mám účet Steam kde mám pár her.

  –MM– v něm napsal:

  matisek005: Teď tady na Alíkovi probíhá soutěž o nejlepšího filmového kritika a již delší dobu zvažuji, že bych spustil i soutěž o nejlepšího herního recenzenta (opět s možností další spolupráce – dodávali bychom hry ke zrecenzování). Myslím, že bys měl slušnou šanci, kdyby ses zúčastnil.

  Hraješ hry jen na Playstationu, nebo i na PC (přes Steam apod.)?