Alíkovina

Rolling Stones mě uchvátili

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Vztahy
Jak jsem se dostala k legendě rocku ani sama nevím. Vím jen, že tahle skupina je úžasná

Rolling Stones (zleva): Charlie Watts, Keith Richards, Mick Jagger a Ron Wood, © The Rolling Stones, Mark Seliger

Kdysi jsem poslouchala Marilyna Mansona, Rammstein. Proč kdysi? Tyto dvě skupiny mi taťka zakázal.

Po pár měsících jsem si je poslechla a propadla neuvěřitelné depresi. Jednoduše na mě metal, gothic rock a deadh metal začali působit opravdu negativně.

Byly prázdniny a já jsem byla u babičky, narazila jsem na televizní stanici s názvem Pohoda. Dávali tam skupinu The Rolling Stones, konkrétně krásnou písničku Miss you. Tato skupina se mi začala velice rychle zamlouvat. Doma jsem si našla další písničky, bylo to 5 až 6 písniček denně, protože jsem neměla co poslouchat.

U nás ve třídě mě kvůli tomu, že jsem poslouchala Marilyna Mansona a Rammstein nikdo nechápal. Doufám, že to nebude platit i u Stounů. Cítím se mnohem lépe a je to možná i proto, že jsem si našla nový idol. Je to Mick Jagger, zpěvák této úžasné skupiny. Je pravda, že to moje okolí trochu šokovalo. Mickovi je 70 let. Překvapilo to i mě, myslela jsem si, že je mladší. Mick Jagger ale na svůj věk rozhodně nevypadá a ani se staře nechová. Je to fajn chlap a úžasnej zpěvák.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 14. listopadu 2013 ve 14:28.
Trecool v něm napsala:

Miluju punk,metal,rock

naprosto souhlasím já poslouchám black metal a všichni kolem mě: vždyt seš jako kluk!!! co takhle 1D nebo jb???? nebo rihana! děkuji nechci.Miluju punk,metal,rock a nokdo to na mě nikdy nezmění!!!!